DS3 CROSSBACK

fnalkan

Düz Yol Gazcısı
Beğeni puanı
55
Marka
Citroen
Merhabalar,

Marka: DS
Model ve Yılı: DS3 Crossback / 2019
Motor Hacmi: 1199 cc
Motor Tipi: 3 Silindir Benzinli
Motor Gücü: 130 Hp / 230 Nm
Vites: Otomatik / EAT8
Renk: Gövde;Perla Nera Siyahı / Tavan; Bordo

Donanım: So Chic donanıma ek olarak ( SoChic kendi içerisinde 4 farklı paket barındırdığını bilmekteyim) RİVOLİ paket.

(Ek Paket)Rivoli paket içeriği :Orta konsol ve iç kapı panelleri baklava desenli çakıl grisi suni deri
Çakıl grisi nappa deri ve kumaş kombinasyonlu döşemeler
Madrid modeli alaşım jant (17")

(Temel Donanım)SoChic donanım gereği olanlar: Şerit takip, hız tabelası okuma, ani fren yardımı, kararan dikiz aynası, hız sabitleme ve limitleme,3 farklı sürüş modu, anahtarsız giriş ve çalıştırma,mirror link,temassız iç aydınaltma açma kapama vs.

Aracım fabrikadan çıktığı günden sonra ekstra sadece cam filmi uygulaması yapılmıştır.

Aracımı test etmeniz vesilesiyle sizler ile tanışma fırsatını yakalamayı çok arzu ediyorum. Tüm misafirperverliğim ile sizleri karşılamayı ve ağırlamayı dört gözle beklemekteyim,
Sevgi ve Saygılarımla...

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
Beğeni puanı
42,858
Marka
Opel
Güle güle kullanın. Araç C4 Cactus ile aynı platform mu?

fnalkan

Düz Yol Gazcısı
Beğeni puanı
55
Marka
Citroen
Teşekkürler, 2015 cactus aracımda vardı, lakin aynı platform olup olmadığı konusunda hiç bilgim yok :(

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
Beğeni puanı
38,708
Marka
Ford
Kazasız, belasız, güzel sürüşlerde kullanmanız dileğiyle. Araç Psa EMP1 platformunda üretiliyor. Platform kardeşleri ise yeni 2008, 208 ve Corsa

Son düzenleme:

fnalkan

Düz Yol Gazcısı
Beğeni puanı
55
Marka
Citroen
Sayenizde yeni bir bilgi öğrenmiş oldum, emp1 platform ismini hiç unutmam artık :) lakin aracın konforundan ve gidişinden memnunum. 2019 leon 1.5 tsi dan sonra buna geçtim ve yerinde bir karar aldığımı düşünüyorum.

Sirius

Panpa
Beğeni puanı
5,187
Marka
Alfa Romeo
Bu kadar güzel iç mekana karşın tablet ekran konulması ve arka süspansiyonun torsiyon olması dışında segmentinde oldukça beğendiğim bir model. Güle güle kullanın.

Tuncay19

Tuncay
Elit Apaçi
Beğeni puanı
351
Marka
Volkswagen
Çok Elegant bir otomobil. Sıkıcılığın dışında olmanın tadını çıkarın. Allah kazasız belasız kullanmanızı nasip etsin

fnalkan

Düz Yol Gazcısı
Beğeni puanı
55
Marka
Citroen
Teşekkürler, ekranın gömük olmayışı evet çoğu kişi tarafından sevilmeyen ve hoşlanılmayan bir durum, ben de gömük olmasını isterdim lakin elimi uzattığımda hiç eğilmeden ulaşıyor olmam da avantajı oldu.Cactusten alışkınım bu ekranlara.

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
Beğeni puanı
22,360
Marka
Toyota
B bineceksem şöyle şahsına münhasır birşeye yönlenirdim güzel tercih

THE TURK

Bahadır
Senkromeççi
Beğeni puanı
31
Marka
Renault
Farklı ve çok hoş tasarım öğelerine sahip bir araç olduğunu düşünüyorum.Kazasız belasız iyi günlerde binmenizi dilerim

sputnik

Peace at home, peace in the world.
Beta Programı
Beğeni puanı
15,883
Güzel ve farklı bir tercih. B crossover alacaklar için iyi bir tercih olabilir.
DS markası altında satıldığı için rakibi denecek araçlara göre biraz pahalı kalıyor (onlardan kalitelidir vs. konusuna girmeden salt fiyat olarak).
DS3 crossbackin içinde ve dışında gözümü en çok tırmalayan yer B sütunu-arka cam kısmı ancak komple siyah daha önce görmemiştim, çift renk olmayınca o kısım o kadar göz almıyormuş (canlı olarak sarı-siyah ve beyaz-siyah görmüştüm). Önceki yorumlarda yazıldığı gibi ekran çıkıntılı olmasa daha iyi olabilirdi ancak ona zamanla alışılır, maalesef birçok firma ekranı bu şekilde koyuyor. Ekranla ilgili olumsuz yorumum diğer PSA araçlarında olduğu gibi klimanın ekrandan kontrol edilmesi olabilir. Mantıksız bir şey olduğunu düşünüyorum, tasarım için kullanışlılıktan vazgeçiyorlar.

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.