HABER Editör aranıyor!

Emre Berk Simsek

Yönetim
Editör
Moderatör
7 Eyl 2016
3
4
545
Türkiye’de yıllardır otomobil habercilik sektörüne yön veren OTOPARK.com editör takım arkadaşları arıyor.

OTOPARK ailesine katılmanın ilk adımı olan editör görevine talip arkadaşlardan beklentilerimiz şunlardır:

• Otomobil sektöründeki gelişmeleri takip eden ve araştırma yönü kuvvetli
  • İyi seviyede Türkçe dil bilgisine sahip
  • Çeviri yapabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip
  • Her 48 saatte en az 1 haber girebilecek (deneme süresince içerikleri biz dağıtıyoruz)
  • Tercihen İstanbul’da ikamet eden
  • Düzenlenen editör buluşmalarına katılabilecek
  • Facebook hesabı olan
Editörlerimize şimdilik maddi olarak ödeme yapamıyoruz. Bu nedenle gönüllü takipçilerimize ihtiyacımız var. Başvuru kriterlerine uyan takipçilerimizi uzun bir deneme sürecine alacağımızı da söylemeden geçmeyelim.

Şartlar sizin için uygunsa “öz geçmiş-cv” ve kendinizi anlatan kısa “ön yazı”nızı pdf formatında emre@otopark.com mail adresine gönderebilirsiniz.

Başvurular 01.02.2017 tarihi saat 23.59 itibari ile sona erecektir.

otopark-720p-logotype-1024x576.png

otopark

Bu yazıyı ana sayfa portalımızdan okumak için tıklayınız..

Son düzenleme:

haemko

Düz Yol Gazcısı
29 Ocak 2017
1
0
235
Merhabalar , başvurular ne zaman ve sonuçları nasıl açıklanacak?

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Merhabalar , başvurular ne zaman ve sonuçları nasıl açıklanacak?
merhaba ustte yazıldıgı gıbı başvurular 01.02.2017 tarihi saat 23.59 itibari ile sona erecektir . yanı 01.02 .2017 ye kadar basvuru yapabılırsınız sonucları maıl yoluyla bıldıreceklerdır

atahanerer

Profesör
Destekçi
7 Kas 2016
61
76
1,010
25
Evet ben de sonuçların ne zaman açıklanacağını merak ediyorum, bilgi verebilirseniz sevinirim.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım