Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Volkswagen, “Elektromobilite” stratejisi paralelinde pazara sunmayı planladığı tamamen elektrikli ID model ailesinin ilk modeli ID.3’ün üretimine başlayarak yeni bir döneme başlangıç yaptı.
Volkswagen, E-Mobilite stratejisi kapsamında tamamen elektrikli ilk modeli olan ID.3’ün üretimine başladı. Önümüzdeki günlerde yollara çıkacak olan ilk ID.3, Almanya Başbakanı Dr. Angela Merkel ve Volkswagen Grup CEO’su Dr. Herbert Diess’in de katıldıkları bir törenle banttan indirildi.
Temiz, etkileyici ve ulaşılabilir “e-mobilite”yi otomotivin geleceği olarak gören Volkswagen, aynı zamanda karbon nötr mobiliteye ulaşmanın en iyi ve en etkili yolu olarak tanımlıyor. Grup, önümüzdeki 10 yıl boyunca yaklaşık 70 yeni elektrikli model pazara sürülecek. Hedef, e-mobiliteyi mevcut niş pozisyonundan çıkarıp toplumda merkezi bir konuma getirmek. ID.3, yeni...

Okumaya devam et...

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,914
2
24,208
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Fabrika haberi mi arabanın haberi mi anlamadım.Teknik verileri nedir ıd3 ün belli mi?

Sirius

Panpa
18 Eyl 2016
1,768
7,816
4,420
Marka
Volkswagen
Fabrika haberi mi arabanın haberi mi anlamadım.Teknik verileri nedir ıd3 ün belli mi?
Tanıtımı yapılmıştı şimdi seri üretime geçiyor. Arkadan çekişli, Standard-Mid-Long range şeklinde 3 seçeneği var güçleri 100-150kW arası değişiyor, menzili de 330-550 km şeklinde WLTP'ye göre.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım