En sevdiğiniz otopark.com videosu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
21
İstanbul
Arkadaşlar merakettim ençok hangi video seviliyor sormak istedim. Ayrıca böyle bir konu varmıydı yokmuydu bilemiyorum varsa söylerseniz sevinirim.

Son düzenleme:

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,275
21,690
5,320
26
Avcılar-Darıca
Hepsini tekrar tekrar izleyebilirim, hepsini çok seviyoruz ama ben Golf 1.4tsi testini çok seviyorum özellikle Sinan Abinin o Peugeot ile ışıkta kalkış sahnesi :D
Aklıma diğer gelenler:
Bmw 2.20D
Bmw 4.20D
Bmw 5.25xd
Vw Golf Gti (Anahtarsız çalıştırma olmasına rağmen kontağa tecavüz edenler ve o ara sahne)
Vw Amarok
Seat İbiza Cupra
Seat Leon
Hyundai İ10
Opel İnsignia ( Önceki)
Skoda Octavia
Kısacası hepsini seviyoruz testlerin çoğunu ezberledik artık zaten.
(Pov videolarını da çokseviyorduk :()

Son düzenleme:

petrich

Profesör
7 Eyl 2016
536
880
1,820
İzmit
Marka
Mazda
e180 en güzeliydi izlediğim ilk videoydu sonra merak edip siteye bakmıştım bakış o bakış hala burdayız.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
S60 ağalar film gibi testti yav. E180, amarok, cupra, mazda 5(bang bus muhabbetti), 2 serisi, golf gti ve golf 1.4 tsi bunlar en sevdiklerim birde passat pov u unutmamak gerek. Şu anki testler de fena değil. Ama eski testleri canım sıkıldıkça açıp izlerim neşem yerine gelir.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,910
7
51,115
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Ibiza Cupra - Yandaki arabadan selam çakan kafaları güzel arkadaşları unutmadım.
Passat POV - Videoya girmişim sağdan makasla benim evin oralarda. Örnek trafik canavarı olduğum için bende yeri ayrıdır =)
Kadjar kadın gözüyle - "Ufaktan saldın mı?" - S.K.
500x POV - "anaaa yanlıyo lan bu.. Allaaaaah..." - S.K.
Amarok - stepne demiri talihsizliği...
M5 test/pov/kadın gözüyle

EmreBHZ

Profesör
8 Eyl 2016
672
1,274
2,270
Galiba ben böyle bir anket düzenlemiştim yanlış hatırlıyor da olabilirim en sevdiğim VİDEO bu gün bir kez daha izlediğim Haldun Baba videosu,gerçekten samimiydi daha güzelleri de vardı ama bu video daha başka

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım