En sevdiğiniz otomobil kanalı anketi hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Merhaba
aşağidaki videoyu izleyince anketlerin ne kadar doğru sonuç vereceği tartışma konusu olur. Noyan'ın kanalı kaliteli ve anlatım dili güçlü bir kanal, ama ankete birinci olmasının sebebi fanlarının yaptığı bir hareketten ötürü olduğu görülüyor. Bu da anketin doğruluğunu çarpıtıyor.

emrcnd

Profesör
8 Eyl 2016
79
240
1,060
Ankete noyan olarak oy vermiştim.

Daha anket yeniyken bu video yoktu ben verdiğim zaman ortalama rakamlar

noyan 62 oy civarı en yakın kanal The Makina 35 yorum civarıydı

Yani video daha yüklenmeden önce de zaten ankette ilk sıradaydı.

Sonuç olarak alt tarafı bir anket kazanana altın madalya takmıyorlar fazla takmamak gerekir.

dogantr61

Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2016
47
22
595
Kendi çabasıyla ve emeğiyle bugünlere getirip 22 bin aboneye ulaşması gerçekten büyük başarı noyan için ve ben de sürekli takipçisiyim ancak geçtiğimiz haftalarda e200 videosunda otopark.com için züppe, ukala gibi kelimeleri kullandıktan sonra benim için kendisi bitmiştir.ardından bu kelimeleri sarfettiği kanal kendi sitesindeki ankette noyana yer verince noyan tutup youtube a video koyuyor ki oy verin önemli ayrıca kendilerine teşekkür ederim diyor.bütüb bunlar ve son dönemde kendi kanalını çok politize etmesinden dolayı, önce merhaba selamun aleyküm selam vs. derken şimdi sadece selamun aleyküm diye girip biz buyuz kardeş gibi ayrımcı laflara yer vermesi kendisinden soğuttu.

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
-Noyan'ın kanalına bir ara aboneydim, ama konuşmasını dinlemek beni çok yoruyor. Sürekli yoğunum, kanalla ilgilenemiyorum, türkleri izlemiyorum, vb muhabbetleri , tarafgirliği ve Mercedes gömmeleri beni çok soğuttu açıkçası.
-The Makina ise tam bir hayal kırıklığı. Buğra'nın adını Otopark'da ilk gördüğümde neler ummuştum, hiç tahmin ettiğim gibi olmadı açıkçası. Aynı hayal kırıklığı devam ediyor. Bu kadar araca ve araç sahibine ulaşıp "kendi adıma" bu kadar boş video yapmak ayrı başarı. Belki de ben yanlış düşünüyorum çünkü çok izleniyor, nabza göre şerbet veriyor da olabilir.
-Bu aralar favorim ise Benzin tv. Burak bey çok iyi işler yapıyor, zamanla daha iyi olacaktır.

selimcicekyurt

Selim
Profesör
10 Eyl 2016
767
1,137
2,320
23
İstanbul
Marka
Opel
-Noyan'ın kanalına bir ara aboneydim, ama konuşmasını dinlemek beni çok yoruyor. Sürekli yoğunum, kanalla ilgilenemiyorum, türkleri izlemiyorum, vb muhabbetleri , tarafgirliği ve Mercedes gömmeleri beni çok soğuttu açıkçası.
-The Makina ise tam bir hayal kırıklığı. Buğra'nın adını Otopark'da ilk gördüğümde neler ummuştum, hiç tahmin ettiğim gibi olmadı açıkçası. Aynı hayal kırıklığı devam ediyor. Bu kadar araca ve araç sahibine ulaşıp "kendi adıma" bu kadar boş video yapmak ayrı başarı. Belki de ben yanlış düşünüyorum çünkü çok izleniyor, nabza göre şerbet veriyor da olabilir.
-Bu aralar favorim ise Benzin tv. Burak bey çok iyi işler yapıyor, zamanla daha iyi olacaktır.
Yüz ifadesi öyledir belki ama çekim yaparken bana çok somurtuk geliyor tipi. Devamlı asık. Belkide yorgun olduğundan ama bunları videoda yansıtması hoş değil.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Noyan abinin kanalını takip ederim. Konuşması güle bir abimiz izlerken zevk veriyor. Oyumuda ankette ona vermiştim. Lakin volkswagen e giydirmesi her dakika benim canımı sıkıyor. Volkswagen sahiplerini bir nevi aşağliyormis gibi geliyor. Eğer bir youtube kanalı varsa ve ilerlemek istiyorsa her yere eşit mesafeyle yaklaşması gerek. Keza Mercedes için de bu geçerli. En kısa zamanda volkswagen ile olan problemini çözmesini diliyorum.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,714
1
6,438
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Hiç bir şekilde dikkatimi çekmeyen bir kanalın, nasıl birinci olduğuna baya şaşırmıştım. Olayın aslı şimdi belli oldu.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,714
1
6,438
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Abi, eline tek bir kamera alıp, bayide statik şekilde araba incelemesi yapan arkadaş değil miydi Noyan? Sırf o açıdan bile ankette lider olması bence direk haksızlık. Diğer kanallar araba alıp, adam gibi çekim yapmak için o kadar emek verirken, bu durum bana normal gelmedi.

dogantr61

Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2016
47
22
595
Linç kesinlikle değil. Merak ettim kulağımla duymak istedim sadece.
kesinlikle linç konusu olmasını tasvip etmiyorum ama geçen hafta bu sözleri sarfettikten sonra kendi çıkarına bir iş görünce otoparka teşekkür etmesi, bunu videoya kaydedip oy istemesi açıkçası çok zor zoruma gitti.
link bu 7.30 dan itibaren 2-3 dakika izlerseniz anlarsınız demek istediğimi.bu arada ben noyanın paylaştığı videonun altına da yorum atarak onu eleştirdim kesinlikle kimseden çekinerek söylemiyorum bunları.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Abi, eline tek bir kamera alıp, bayide statik şekilde araba incelemesi yapan arkadaş değil miydi Noyan? Sırf o açıdan bile ankette lider olması bence direk haksızlık. Diğer kanallar araba alıp, adam gibi çekim yapmak için o kadar emek verirken, bu durum bana normal gelmedi.

Durun ne linç etmesi felan. Adamın fanları bunu yapan. onunda haberi yok. Yani doktor efendiyi kızdırmayalaım.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,714
1
6,438
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Adama sorarlar, sen kimsin, kime "ukala" diyorsun diye.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Arabası ile gezmeye çıkıp , üstüne video çeken ve benim vaktim yok ki diyen bir Adamı takip etmem ben , mantık hatası var burada , yoğun adam triplerine Girenleri sevmem

fatih yavuz

Profesör
8 Eyl 2016
559
1,083
2,320
İstanbul
Marka
Saab
kesinlikle linç konusu olmasını tasvip etmiyorum ama geçen hafta bu sözleri sarfettikten sonra kendi çıkarına bir iş görünce otoparka teşekkür etmesi, bunu videoya kaydedip oy istemesi açıkçası çok zor zoruma gitti.
link bu 7.30 dan itibaren 2-3 dakika izlerseniz anlarsınız demek istediğimi.bu arada ben noyanın paylaştığı videonun altına da yorum atarak onu eleştirdim kesinlikle kimseden çekinerek söylemiyorum bunları.
kendini anlatmış bence. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım