En Sevdiğiniz Otomobil Simulasyon Oyunları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

abdullahyesil

Yönetim
Editör
Moderatör
7 Eyl 2016
28
19
595
Yeni keşfettiğim için bir hayli üzüldüğüm, grafikleri olsun sürüş dinamikleri olsun beni kendisine aşık eden Assetto Corsa ile başlamak istiyorum. Konsol olarak Logitech DFGT kullanıyorum. Oynamadıysanız kesinlikle denemelisiniz, aşırı keyifli.

Bilenler bilir zaten :)

Peki sizin oynadıklarınız ? Kesinlikle tavsiye ederim dediğiniz oyunlar var mı ?

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Bende de DFGT var.3 senedir arkadaşız :). Project Cars ve City Car Driving güzel. Bilgisayardan oynayacaksanız ETS 2'yi özellikle online oynamayı unutmayın. ETS bir otomobil simülasyonu değil. Tır simülasyonu. ETS 2'yi online oybamak için orjinal olması lazım.

Atacan kANTEMIR

Elit Apaçi
8 Eyl 2016
63
31
970
Gran Turismo bence en gerçekçi olanı.PC içinde asetto corsa (ama 4 paketide olcak) ve live for speed en iyisi bence.ama bunları oynamak için adam akıllı bir direksiyon setine kesinlikle ihtiyaç var.mobil içinde carx drifti'i tek geçerim,hele tabletten oynayınca direksiyonla oynamış kadar zevk veriyor bence...

Atacan kANTEMIR

Elit Apaçi
8 Eyl 2016
63
31
970
Oynamadım ama izlediklerime göre need for speed 2015 bence.
Kesinlikle yakından uzaktan alakası yok hocam.manuel vitese alınca, gazı ayarlı yapınca ve hassasiyeti kendinize göre ayarladığınızda süre kasmak için gerçekten konsantre olmanız gerekiyor ve süreyi saliselerle kovalamaya başlıyorsunuz.fren noktalarını ve nasıl bir çizgi yapacağınızı kafanızda kurmaya başlıyorsunuz.kısaca indirmenizi tavsiye ederim:)

Utku TEKIN

Profesör
8 Eyl 2016
129
89
1,035
Kesinlikle yakından uzaktan alakası yok hocam.manuel vitese alınca, gazı ayarlı yapınca ve hassasiyeti kendinize göre ayarladığınızda süre kasmak için gerçekten konsantre olmanız gerekiyor ve süreyi saliselerle kovalamaya başlıyorsunuz.fren noktalarını ve nasıl bir çizgi yapacağınızı kafanızda kurmaya başlıyorsunuz.kısaca indirmenizi tavsiye ederim:)
Daha önce internetten hiç oyun indirmedim. Bir bilgim yok. Fakat oyuncudan alabilirim.

madmike.onr

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
24
27
595
Gran Turismo 1-5-6 ,LFS , NFS SHIFT 2 , Asetto Corsa , Dirt Rally , ETS1-2 , City Car DrivingVB. simulasyonlar oynadım ve gerçekten en başarılısı Gran Turismo .Gran Turismo Türk Yıldızları isimli takımımız var gerçekten çok profesyonelce yarışlar oluyor. GTACADEMY ' ye Türkiye'den gidenlerin çoğu bizim takımdan çıktı. İstanbulPark Rallycross'ta Redbull sponsorluğunda yarışan pilot gözümün önünde yarış öncesinde GT6+G27 direksiyonla idman yapıyordu o denli gerçekçi bir simulasyon hataları var tabiki oyunun mesela sesler motor sesleri vb. kulağı tırmalıyor çoğu GT oyuncusu bundan şikayetçidir. Ama gülü seven dikenine katlanır misali daha iyi simulasyon olmadığı için oynanıyor. Dirt Rally rally dünyasındaki en iyi simulasyon ödülünü aldı ve gerçekten çok güzel bir simulasyon ikisinide tavsiye ederi GT6 , Dirt Rally. Forza falan tırt :D LFS 'den sonra Gran Turismo veya Dirt Rally oynayınca hiçbir şey yapamıyorsunuz çünkü LFS nin tepkileri çok daha yumuşak Gran Turismo ve Dirt Rally aşırı sert

Ekli dosyalar

• IMG-20160704-WA0033.jpg
    IMG-20160704-WA0033.jpg
    78.9 KB · Görüntüleme: 106
Son düzenleme:

Atacan kANTEMIR

Elit Apaçi
8 Eyl 2016
63
31
970
Pc için richart burns rally diye bir oyun var sinan abi canlı yayının birinde övmüştü baya. nekadar indirsemde oynamak nasip olmadı...

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,601
18,387
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Gran turismo 5 ve 6.G27 ile acaip zevkli oluyor.Dirt 3 ve Dirt rally güzel.Asseto Corsa da baya zevkli.Project Cars aldım ama pek sevemedim ve iade ettim.ETS 2 tır simülasyonu fakat baya zevkli.Ama en zevk aldığım gran turismo ve dirt serisi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım