AÇIK Engelli Raporu İle Hangi Arabayı Almalıyım? / 330.000 TL'ye ÖTV Muafiyetli Araç Önerileriniz

Onur_42

Onur
Takipçi
11 Nis 2021
4
4
20
İstanbul
Marka
Yok
Öncelikle merhaba.Engelli Raporuyla ÖTV muafiyetinden yararlanarak bir araç alıcaz.2 Araba arasında kaldık ve seçebilmek için sizden yardım istiyorum.
Arada kaldığım araçlar Yeni Golf ve Skoda Octavia.Arasında kalma sebebim Aslında abimin golf istemesi ben Octavia taraftarıyım ama durum böyle.Başka önerebileceğiniz arabalar varsa belirtebilirsiniz.
Bütçe:Vergiler Dahil 330.800₺
Hayalet ekran,Açılır cam tavan ve koltuk ısıtma olursa iyi olur.Koltuk ısıtma çok önemli değil.

Son olarak kuralları okumadan Arac seçiminde konu açamaya çalıştığım için yöneticilerden özür dilerim.

mtb_rider

Mustafa Özer
Panpa
6 Eyl 2020
780
1,494
2,520
37
Sakarya
Marka
Kia
Ben Octavia derim,Golf 8 altyapısının daha kullanışlı hali gibi geliyor bana.

+1

Bende kesinlikle octavia derim. Çalıştığım şirkette 2021 modelleri var. Eskisine göre gerçekten çok şık. İç tasarım çok hoş. Eğer aile kullanacaksa hacim olarakta golf'e göre çok daha kullanışlı olacaktır.

mehmeetakiff

Profesör
5 Haz 2020
514
923
2,020
22
Bir Yerler
Marka
Volkswagen
Kesinlikle Octavia. Golf ile aynı platform olmasına rağmen Passat ile yarışır boyutlarda. İkisini de incelemiş biri olarak Octavia kesinlikle o eski handikaplarından arınıp Fiyat/Performans aracı olmuş.

6MSahin1

Muhammed ŞAHİN
Profesör
26 Şub 2020
66
52
1,010
Trabzon
Marka
Honda
Biz geçen sene aldık bekleyemedik HRV. Bu muafiyet sınırı çok saçma oldu 330bine araç yok adam akıllı. Tertibatlı kullananlar için hele hiç yok. Kimisi diyor evet başkaları üstünden alanlar var diye doğrudur ama önünü kesmek varken bu yasayla asıl raporlu olanları biçiyorsun.
Sorunun cevabıda SKODA tabikide golf hiç yanaşayım deme :D

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,490
1
4,756
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Hiç vag gurubu arabam olmadı ama vw ve skodanın neredeyse tüm serileriyle bolca seyahat etme imkanım oldu. Alıcı gözüylede bakmışlığım var. Octavia derim hiç tereddüt etmeden bende.

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Octavia çok başarılı olmuş Golf 8'den de başarılı olmuş hatta bence şuan segmentinin lideri ama ben Golf 8 seçerim. Bir de Octavia'nın donanımı nedir ? Elite donanımıysa Life'a göre daha boş.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım