Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren işveren sendikası Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası’nın (EPGİS) Kurucu Başkanı Fesih Aktaş, kritik açıklamalarda bulundu.
Akaryakıt dalında faaliyet gösteren patron sendikası Güç Petrol Gaz İkmal İstasyonları Patron Sendikası’nın (EPGİS) Kurucu Lideri Fesih Aktaş, sendikanın hafta sonu yapılan 2. olağan genel heyetinde kesimin geleceğine dair açıklamalarda bulundu. Buna göre gelecekte akaryakıt çeşitlerine yeni bir ÖTV artışı gelebilir.
Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) Başkanı Fesih Aktaş, “Petrol ve uluslararası ürün fiyatları son 15 yılın zirve rakamlarına ulaşmıştır. Bunun yanı sıra ülkemizde döviz fiyatlarındaki artışın da akaryakıt fiyatlarına yansıması kaçınılmaz hale geldi. Bu yansımamın minimize edilmesi için devletçe getirilen koruma kalkanı olan Eşel Mobil Sistemi, LPG de 2020 yılı eylül ayından beri, motorin ve benzinde ise 2020 aralık ayından beri kesintisiz şekilde devam...

Okumaya devam et...

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,494
1
4,792
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Forumda bir bölüm olsa atışın serbest olduğu nasıl olurdu diye gene içimden geçiverdi öyle. Atamıyorum atsamda tutan yok mağdurum sayın admin :s

YaSo61

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
37
10
595
resmen devlet bir kereden daha bir şey olmaz deyip biz vatandaşları öpmenin peşinde.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,684
2
9,600
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Düz 10 TL yapalım bence en güzeli :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım