Eylül 2019 Dönemi - Ayın Fotoğrafı Yarışması

Berkin

Yönetim
Yönetici
Panpa puanı
3,687
Marka
Honda
  • Konuyu Başlatan
  • AdminCP
Birkaç şey söylemek istiyorum. Yöneticilerin birkaç satırlık anlayışını bekleyeceğim.

Çok şey yazıldı çizildi, hiçbirine katılıp yorum belirtmedim. Sessizce fotoğraflarımı paylaştım, beğendiğim fotoğraflara olumlu yönde tepki gösterdim, beğenmediklerime ise tepkisiz kaldım. Burada az önce şunu gördüm ki, bazı insanlar benim gibi yapmıyor. Kişinin beğenmemesine saygı duyarım ama sonucu etkileyecek sistemde adil şartların oluştuğunu düşünmüyorum.

Ben fotoğrafçıyım. Bunun için her gün ciddi mesai harcıyorum. Burada herkesin çektiği fotoğraf hakkında iyi kötü yorum yapabilecek kadar bilgi sahibiyim, paylaşılan birçok fotoğrafın da temel teknik kaidelerin dışında kaldığını net bir şekilde görebiliyorum ama kimsenin fotoğrafına eksi oy kullanmadım şimdiye kadar.

Tek bir oy için forumu yakıyordu arkadaşlar neredeyse, saygı duyuyorum. Demokratik düzende hak sahibini de sonuna kadar destekliyorum. Ben de emeğimin arkasında dururum. 2 saat kamera arkasında, 4-5 saat Photoshop başında dirsek çürüterek çıkardığım eserimi bilgisayar başında bir tık kolaylığına emanet edemem. Kendi özelimde konuşmuyorum. yukarıda 11 oy aldığı halde 2 eksi oyla puanı 9'a düşmüş arkadaş var. Bu suistimale açık bir sistemdir, bu yüzden fotoğrafımı kaldırdım. Katılan arkadaşlara başarılar.
Eksi oylarin onemi yok ki isterse 1000 tane eksi gelsin 2 arti geldiyse o sayilir

Onemanband

Panpa
Panpa puanı
2,380
Marka
Ford
Bu maddeyi gözden kaçırmış olabilir misiniz?
Evet, sonradan farkettim ama fikrimi değiştirmedi.
Eksi oylarin onemi yok ki isterse 1000 tane eksi gelsin 2 arti geldiyse o sayilir
Evet doğru, ama rahatsız etti beni bu durum. 100 artı oy alıp 1 eksi oy almış olsam bile o oyun nedenini merak ederim. Söylenecek daha çok şey var ama gerek yok. Biraz da kişisel bir mesele.

Berkin

Yönetim
Yönetici
Panpa puanı
3,687
Marka
Honda
  • Konuyu Başlatan
  • AdminCP

Evet doğru, ama rahatsız etti beni bu durum. 100 artı oy alıp 1 eksi oy almış olsam bile o oyun nedenini merak ederim. Söylenecek daha çok şey var ama gerek yok. Biraz da kişisel bir mesele.
Ya biz mumkunati varsa eksi vermeyi kaldiracaktik ama mumkunati yoktu maalesef. O yuzden yazdim ozellikle etkisi yok diye, takmayin bosverin :)

Sari

Profesör
Panpa puanı
1,262
Marka
Opel

Anlamadim neyin eksisi veriyor bu arkadaşlar. Kişisel olarak kin güdüp disslike basıyorlar takma kafana.

Berkin

Yönetim
Yönetici
Panpa puanı
3,687
Marka
Honda
  • Konuyu Başlatan
  • AdminCP
Katılımımız devam ediyor, değerli yeni üyelerimiz, 15 den fazla fotoğraf silindi. Lütfen ama lütfen buraya mesaj atmadan önce forumda bir mesajınız olması gerektiğini unutmayınız. Yoksa katılamazsınız fotoğrafınız silinir.

Eksi oylar sayılmaz, verilse de takmayınız.

yty

Panpa
Panpa puanı
3,754
Rolls Royceları, Ferrarileri, Maseratileri Bugattileri prof fotoğrafçıların mükemmel açılı fotoğraflarını bekliyorum. Daimi forum üyelerinden olmasın mümkünse. Yoksa sahibinden ilanı falan gibi oluyor mazallah.

Basri Amca

Profesör
Panpa puanı
2,013
Marka
Ford
Birkaç şey söylemek istiyorum. Yöneticilerin birkaç satırlık anlayışını bekleyeceğim.

Çok şey yazıldı çizildi, hiçbirine katılıp yorum belirtmedim. Sessizce fotoğraflarımı paylaştım, beğendiğim fotoğraflara olumlu yönde tepki gösterdim, beğenmediklerime ise tepkisiz kaldım. Burada az önce şunu gördüm ki, bazı insanlar benim gibi yapmıyor. Kişinin beğenmemesine saygı duyarım ama sonucu etkileyecek sistemde adil şartların oluştuğunu düşünmüyorum.

Ben fotoğrafçıyım. Bunun için her gün ciddi mesai harcıyorum. Burada herkesin çektiği fotoğraf hakkında iyi kötü yorum yapabilecek kadar bilgi sahibiyim, paylaşılan birçok fotoğrafın da temel teknik kaidelerin dışında kaldığını net bir şekilde görebiliyorum ama kimsenin fotoğrafına eksi oy kullanmadım şimdiye kadar.

Tek bir oy için forumu yakıyordu arkadaşlar neredeyse, saygı duyuyorum. Demokratik düzende hak sahibini de sonuna kadar destekliyorum. Ben de emeğimin arkasında dururum. 2 saat kamera arkasında, 4-5 saat Photoshop başında dirsek çürüterek çıkardığım eserimi bilgisayar başında bir tık kolaylığına emanet edemem. Kendi özelimde konuşmuyorum. yukarıda 11 oy aldığı halde 2 eksi oyla puanı 9'a düşmüş arkadaş var. Bu suistimale açık bir sistemdir, bu yüzden fotoğrafımı kaldırdım. Katılan arkadaşlara başarılar.
Bunu ister istemez kendi üzerime alındım, olay pek göründüğü gibi değil. Bilgisayar başına geçince detaylıca açıklayacağım..

Berkin

Yönetim
Yönetici
Panpa puanı
3,687
Marka
Honda
  • Konuyu Başlatan
  • AdminCP
@Hemeu İlk mesajınız yarışma fotoğrafı olamaz, lütfen kuralları okuyalım :)

Hemeu

Senkromeççi
Panpa puanı
1
Marka
Renault
5b692c1ec40f751b2a44d988bf589243.jpg

Keşke bi tane Alfa Romeo Quadrifoglio denen güzellik abidemiz olsaydı da onu fotoğraflasaydık. 😄 Neyse bu vergilerle hayal kurmak bile zorlaştı..
Olsun arabamı seviyorum tabii

Tenekedentayyare

Senkromeççi
Panpa puanı
14
Marka
Honda
1568323130094.png

Fotoğrafı cep telefonum ile hiç bir profesyonel destek almadan çektim ve fotomontaj yapmadım.

Tb96

Taklacı Güvercin
Panpa puanı
25
Screenshot_2019-09-13-18-38-28-194_com.miui.gallery.jpg

Watts kardeşlerden selamlar.

Forumda başlıklardan okuduğuma göre Opeller ciddi sevilmiyor.

Yine de paylaşmak istedim :)

Son düzenleme: