Eylül 2019 Dönemi - Ayın Fotoğrafı Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Herkese Merhaba,

Ayın fotoğrafı yarışmasını, forum sistemimizin yeni + ve - sistemini kullanarak devam ettiriyoruz.

Eylül ayı için daha önceden eski konuya fotoğraf atanlar varsa, geçersiz sayılacaktır. Bu konudan devam etmelerini rica ediyoruz.

Katılım tarihi: 3 Eylül 2019 - 30 Eylül 2019

Kurallar:

1.)
Geçen ayın kazananı tekrar kazanamaz.
2.)
Eksi oy vermenizin herhangi bir etkisi olmayacaktır. Dolayısıyla boşu boşuna eksi oy vermeyin.
3.)
En çok oy alan fotoğraf ay sonunda 1.mesajın altına taşınır ve sabitlenir. Gelecek ay için yeni konu açılır.
4.) Yarışma her ay yapılmayabilir.
5.)
Yarışmaya katılacak yeni üyenin buraya attığı mesaj hariç bir adet mesajı olması gerekmektedir. İlk mesajı yarışmaya olan kişilerin fotoğrafları yayınlanmayacaktır.
6.)
Sahte beğeni, üyelik açmaya teşebbüs edenler ifşa edilecektir ve 3 ay banlanacaktır. Bu kuralın forum kurallarında yer almasına gerek yoktur.
7.)
OTOPARK.COM editörleri ve yönetimindeki hiç kimsenin oy kullanma hakkı yoktur.
8.)
+ ve - oy verme sisteminin yapısından dolayı belirli miktarda oy alan mesaj, sistem tarafından otomatik olarak en yukarıya sabitlenip seçilebilir. Bu, o kişinin kazandığını göstermez. Kazanan kişi, yönetimin manuel olarak sayım yapmasının ardından buradan paylaşılacaktır. Üyelerin teyit etme imkanı olacaktır.
9.) Kazanan kişi resmi OTOPARK.COM Instagram hesabında 24 saatlik hikaye olarak paylaşılacaktır.
10.) Kazanan kişi resmi OTOPARK.COM forumunda 1 aylık "Ayın fotoğrafı kazananı" rütbesine sahip olacaktır.
11.) Yeni üyelerin oy verme hakkı yoktur. Sitede belirli süre aktifliğe sahip olan ve belirli mesaj adedine ulaşmış kişiler oy verebilecektir. (Özel Sohbet ve İlan Alım-Satım bölümünün açılması ile birlikte buraya da oy verilebilir hale gelinecektir.)
12.) Fotoğrafların sizin tarafınızdan çekilmesi gerekmektedir. Sizin aracınızın olmasına gerek yoktur. Lakin başka aracı çekmeniz durumunda, lütfen plakasını gizleyiniz.

Not: Katılım imkanı, 2 Eylül'ü 3 Eylül'e bağlayan gece konu açılarak başlayacaktır.

Yarışmamız sonuçlanmıştır. Kazanan @OguzhanC olmuştur.

Kendisinin aracının fotoğrafı OTOPARK.COM Instagram hesabında 24 saatlik hikaye olarak paylaşılacak ve sitemizde 1 aylık "Ayın Kazananı" rütbesine sahip olacaktır. Paylaşım ve rütbe 2 Ekim 2019'da gerçekleştirilecektir.

Ekim ayı için yarışma planlanmamaktadır. Daha aralıklarla yapacağız bunu artık.

Oylama sistemi kilitlenemediğinden mesajlar şu anda bile oy verilerek değiştirilebilir. Dolayısıyla bugün itibari ile tüm oyların pdf çıktıları siteye yüklenmiştir. Aşağıdan "yarışma sonuçlandığı vakit" kim ne almış görebilirsiniz üyelerin isimlerine tıklayarak.

Not: bilalyildirim 2 fotoğraf ile katılmıştır. Normalde herkesin 1 adet fotoğrafla katılmasını bekliyoruz lakin kurallarda bizim tarafımızdan belirilmediği için hakkı vardır. En çok oy alan fotoğrafı sayılmıştır.

Not 2: Aşağıdaki isimlere tıkladığınızda açılan pdf'de çıkan mesaj numarası ile sitedeki mesaj numarası -1 azdır. Sistemsel bir sıkıntıdır, yanlışlık yoktur :) (Örn: Mesajının numarası 39 olan bir kişinin pdf'inin başlığında 38 yazması)

OguzhanC —> 19 Beğeni (1 yeni üye artı oy vermiş, geçersiz sayıldı)
TBlackeye —> 17 Beğeni (1 üye eksi oy vermiş sayılmadı, 1 yeni üye eksi oy vermiş sayılmadı, yönetici artı oy vermiş sayılmadı)
PATRIOT —> 16 Beğeni (2 yönetici artı oy vermiş sayılmadı)
DKB34 —> 14 Beğeni (2 yönetici artı oy vermiş sayılmadı)
EffectUstasi —> 13 Beğeni
mstyvz91 —> 12 Beğeni (2 yönetici artı oy vermiş sayılmadı)
GeneralCevdet —> 10 Beğeni
Alperen06 —> 10 Beğeni (1 yönetici eksi oy vermiş sayılmadı)
stan —> 9 Beğeni (2 yönetici artı oy vermiş sayılmadı)
sefaozc —> 9 Beğeni (1 yeni üye artı oy vermiş sayılmadı)
Berkay Sönmez —> 8 Beğeni
serteser —> 8 Beğeni
OğuzhanCANBAY —> 6 Beğeni (1 yönetici artı oy vermiş sayılmadı)
bilalyildirim —> 7 Beğeni (1 yeni üye artı oy vermiş sayılmadı, 2 üye eksi oy vermiş sayılmadı, 1 yönetici eksi oy vermiş sayılmadı, 1 yönetici artı oy vermiş sayılmadı)
Tenekedentayyare —> 6 Beğeni (2 yönetici artı oy vermiş sayılmadı)
Hemeu —> 5 Beğeni (1 yönetici artı oy vermiş sayılmadı)
FocusMonster —> 3 Beğeni
suaypbenian —> 3 Beğeni
suleymanmeral58 —> 3 Beğeni
Sari —> 2 Beğeni
İyidogan burak —> 2 Beğeni
Tb96 —> 1 Beğeni
Abdulsamet —> 0 Beğeni

İki kere kontrol ettim yanlışlık olduğunu zannetmiyorum, hesap kitap tutuyor. Zaten kazanan açık ara belli, diğer üyelerimize de katıldıkları için teşekkür ediyoruz.

Son düzenleme:
Solution
Yarışmamız sonuçlanmıştır. Kazanan @OguzhanC olmuştur.

Kendisinin aracının fotoğrafı OTOPARK.COM Instagram hesabında 24 saatlik hikaye olarak paylaşılacak ve sitemizde 1 aylık "Ayın Kazananı" rütbesine sahip olacaktır. Paylaşım ve rütbe 2 Ekim 2019'da gerçekleştirilecektir.

Ekim ayı için yarışma planlanmamaktadır. Daha aralıklarla yapacağız bunu artık.

Oylama sistemi kilitlenemediğinden mesajlar şu anda bile oy verilerek değiştirilebilir. Dolayısıyla bugün itibari ile tüm oyların pdf çıktıları siteye yüklenmiştir. Aşağıdan "yarışma sonuçlandığı vakit" kim ne almış görebilirsiniz üyelerin isimlerine tıklayarak.

Not:
bilalyildirim 2 fotoğraf ile katılmıştır...

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Birkaç şey söylemek istiyorum. Yöneticilerin birkaç satırlık anlayışını bekleyeceğim.

Çok şey yazıldı çizildi, hiçbirine katılıp yorum belirtmedim. Sessizce fotoğraflarımı paylaştım, beğendiğim fotoğraflara olumlu yönde tepki gösterdim, beğenmediklerime ise tepkisiz kaldım. Burada az önce şunu gördüm ki, bazı insanlar benim gibi yapmıyor. Kişinin beğenmemesine saygı duyarım ama sonucu etkileyecek sistemde adil şartların oluştuğunu düşünmüyorum.

Ben fotoğrafçıyım. Bunun için her gün ciddi mesai harcıyorum. Burada herkesin çektiği fotoğraf hakkında iyi kötü yorum yapabilecek kadar bilgi sahibiyim, paylaşılan birçok fotoğrafın da temel teknik kaidelerin dışında kaldığını net bir şekilde görebiliyorum ama kimsenin fotoğrafına eksi oy kullanmadım şimdiye kadar.

Tek bir oy için forumu yakıyordu arkadaşlar neredeyse, saygı duyuyorum. Demokratik düzende hak sahibini de sonuna kadar destekliyorum. Ben de emeğimin arkasında dururum. 2 saat kamera arkasında, 4-5 saat Photoshop başında dirsek çürüterek çıkardığım eserimi bilgisayar başında bir tık kolaylığına emanet edemem. Kendi özelimde konuşmuyorum. yukarıda 11 oy aldığı halde 2 eksi oyla puanı 9'a düşmüş arkadaş var. Bu suistimale açık bir sistemdir, bu yüzden fotoğrafımı kaldırdım. Katılan arkadaşlara başarılar.
Eksi oylarin onemi yok ki isterse 1000 tane eksi gelsin 2 arti geldiyse o sayilir

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,131
1
3,131
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Bu maddeyi gözden kaçırmış olabilir misiniz?
Evet, sonradan farkettim ama fikrimi değiştirmedi.
Eksi oylarin onemi yok ki isterse 1000 tane eksi gelsin 2 arti geldiyse o sayilir
Evet doğru, ama rahatsız etti beni bu durum. 100 artı oy alıp 1 eksi oy almış olsam bile o oyun nedenini merak ederim. Söylenecek daha çok şey var ama gerek yok. Biraz da kişisel bir mesele.

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda

Evet doğru, ama rahatsız etti beni bu durum. 100 artı oy alıp 1 eksi oy almış olsam bile o oyun nedenini merak ederim. Söylenecek daha çok şey var ama gerek yok. Biraz da kişisel bir mesele.

Ya biz mumkunati varsa eksi vermeyi kaldiracaktik ama mumkunati yoktu maalesef. O yuzden yazdim ozellikle etkisi yok diye, takmayin bosverin :)

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel

Anlamadim neyin eksisi veriyor bu arkadaşlar. Kişisel olarak kin güdüp disslike basıyorlar takma kafana.

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Katılımımız devam ediyor, değerli yeni üyelerimiz, 15 den fazla fotoğraf silindi. Lütfen ama lütfen buraya mesaj atmadan önce forumda bir mesajınız olması gerektiğini unutmayınız. Yoksa katılamazsınız fotoğrafınız silinir.

Eksi oylar sayılmaz, verilse de takmayınız.

suleymanmeral58

Senkromeççi
3 Eyl 2019
5
1
70
24
İstanbul
Marka
Volkswagen
CC Rline severiz...
4C4261D3-52C8-40CA-8F2E-D54E84FFF4C6.jpeg

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,556
1
5,978
4,270
Rolls Royceları, Ferrarileri, Maseratileri Bugattileri prof fotoğrafçıların mükemmel açılı fotoğraflarını bekliyorum. Daimi forum üyelerinden olmasın mümkünse. Yoksa sahibinden ilanı falan gibi oluyor mazallah.

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,264
3,862
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Birkaç şey söylemek istiyorum. Yöneticilerin birkaç satırlık anlayışını bekleyeceğim.

Çok şey yazıldı çizildi, hiçbirine katılıp yorum belirtmedim. Sessizce fotoğraflarımı paylaştım, beğendiğim fotoğraflara olumlu yönde tepki gösterdim, beğenmediklerime ise tepkisiz kaldım. Burada az önce şunu gördüm ki, bazı insanlar benim gibi yapmıyor. Kişinin beğenmemesine saygı duyarım ama sonucu etkileyecek sistemde adil şartların oluştuğunu düşünmüyorum.

Ben fotoğrafçıyım. Bunun için her gün ciddi mesai harcıyorum. Burada herkesin çektiği fotoğraf hakkında iyi kötü yorum yapabilecek kadar bilgi sahibiyim, paylaşılan birçok fotoğrafın da temel teknik kaidelerin dışında kaldığını net bir şekilde görebiliyorum ama kimsenin fotoğrafına eksi oy kullanmadım şimdiye kadar.

Tek bir oy için forumu yakıyordu arkadaşlar neredeyse, saygı duyuyorum. Demokratik düzende hak sahibini de sonuna kadar destekliyorum. Ben de emeğimin arkasında dururum. 2 saat kamera arkasında, 4-5 saat Photoshop başında dirsek çürüterek çıkardığım eserimi bilgisayar başında bir tık kolaylığına emanet edemem. Kendi özelimde konuşmuyorum. yukarıda 11 oy aldığı halde 2 eksi oyla puanı 9'a düşmüş arkadaş var. Bu suistimale açık bir sistemdir, bu yüzden fotoğrafımı kaldırdım. Katılan arkadaşlara başarılar.
Bunu ister istemez kendi üzerime alındım, olay pek göründüğü gibi değil. Bilgisayar başına geçince detaylıca açıklayacağım..

Hemeu

Düz Yol Gazcısı
4 Eyl 2019
5
1
145
İstanbul-Niğde
Marka
Renault
5b692c1ec40f751b2a44d988bf589243.jpg

Keşke bi tane Alfa Romeo Quadrifoglio denen güzellik abidemiz olsaydı da onu fotoğraflasaydık. 😄 Neyse bu vergilerle hayal kurmak bile zorlaştı..
Olsun arabamı seviyorum tabii

Tb96

Profesör
8 Ağu 2019
850
1,208
1,870
27
Malatya
Marka
Opel
Screenshot_2019-09-13-18-38-28-194_com.miui.gallery.jpg

Watts kardeşlerden selamlar.

Forumda başlıklardan okuduğuma göre Opeller ciddi sevilmiyor.

Yine de paylaşmak istedim :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım