F segmenti favori araçınız ?

F segmentinde favori araçınız ?

• BMW 7 serisi

Kullanılan: 38 35.5%
  • AUDİ A8

Kullanılan: 13 12.1%
  • MERCEDES S serisi

Kullanılan: 56 52.3%

• Kullanılan toplam oy
    107
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Melih Eksi

Profesör
9 Eyl 2016
154
109
1,085
hangisi ?

Son düzenleme:

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Valla favorinin F'si yani F segment nedir ne değildir bilemiyorum herhangi biri olur rastgele işaretledim. Hiç binmedim hiç okumadım bakmadım ama olursa satılır yeni ev iş araba alınır.

Abi F segment nedir ya okuyunca bi tuhaf oldum yeminle.

Melih Eksi

Profesör
9 Eyl 2016
154
109
1,085
Valla favorinin F'si yani F segment nedir ne değildir bilemiyorum herhangi biri olur rastgele işaretledim. Hiç binmedim hiç okumadım bakmadım ama olursa satılır yeni ev iş araba alınır.

F segmenti başbakanların cumhurbaşkanlarının valilerin vs bindikleri araç segmenti. Bir gün Başbakan falan olursak bunlara bineceğiz :D

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Yeni A8 dehşet bir makina olacak zaten bunu teaser videolardan anlıyoruz değişik süspansiyon sistemleri falan falan... Ben oyumu A8'e veriyorum ama yenisine eskisine değil.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770

Bize vergileri dayayım b ve c sınıfı arabaları çok görüp o vergilerle kendilerine aldıkları segment.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,280
1
9,427
4,970
kocaeli
Aslında otopark.com dan bir karşılaştırma gelse ne güzel olur .
şu ana kadar BMW ye binen Cumhurbaşkanı görmedim . Tabiki Mercedes :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
şu ana kadar BMW ye binen Cumhurbaşkanı görmedim . Tabiki Mercedes :)
Ucuz yoldan cumhurbaşkanı arabası mı istiyorsunuz size fransa cumhurunun arabasını önereyim Citroen C5 :D

63.jpg

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Yeni çıkacak yerli üretim saab ve cadillac a binsin :D
Oldu da çıktı diyelim yerli araba. Bizim büyükbaşlar binmez onlara, Allah gör sen o zaman curcunayı.
''Merkel gelecek S Klasse ile ne yapalım yerli araba diye bunu mu çekelim yanlarına, biz bunu siz fakirler binin diye yaptık.'' alternatif basın açıklaması, daha da gömülebilir tabi. :D

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Oldu da çıktı diyelim yerli araba. Bizim büyükbaşlar binmez onlara, Allah gör sen o zaman curcunayı.
''Merkel gelecek S Klasse ile ne yapalım yerli araba diye bunu mu çekelim yanlarına, biz bunu siz fakirler binin diye yaptık.'' alternatif basın açıklaması, daha da gömülebilir tabi. :D
Adam S klasını uçakla taşıtıyor gideceği ülkede ona biniyor ya kendi ülkesinde yerli üretime mi biner bırakın ya :D

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Adam S klasını uçakla taşıtıyor gideceği ülkede ona biniyor ya kendi ülkesinde yerli üretime mi biner bırakın ya :D

Asıl yerli üretim araba var mı cidden onu merak ediyorum :D en son seçim zamanı stikerlı ve double din saab ve cadillaclar vardı :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım