Farım kesti h7 lamba önerisi

qanqi

Senkromeççi
17 Haz 2018
1
0
85
Merhaba arkadaşlar
Öncelikle insallah konuyu dogru yere acmişimdir
Yanlış ise affola
bende 2016 KİA Cerato Concept Plus 1.6 dct şansuman araç var
Farlar ile ilgili bi kac sorum olacak

sag kısa farı kesti
Kitapçıktan baktım h7 55watt yaziyor
1.si bu bilgiler dogrumu
2.Si ise dogru ise ben 100 watt yapmak istiyorum
3.sü bi arkadaş photon led ampul almamı soyledi

Şuan ustunde fabrika çıkış halojen ampuller var
Ve kafam çok karisik ne alacagimi bilmiyorum
Zenonda istemiyorum
Nedeni ise
Karlı ve yağmurlu havalarda önünü hiç göstermiyor
Led ampulmu alsam ne alsam bi yardimci olurmusunuz

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,016
7
51,347
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Photon led alırsanız çok fazla küfür yersiniz. Size belki iyi hissetirir ama diğer sürücüleri tehlike yaratacak kadar kör ediyor.
Philips Extreme Vision serisi ve Osram Nightbreaker serisi ampuller var. Bu serilerde yeni model çıktıkça sonuna farklı takı geliyor. Ben 2 yıldır Osram Nightbreaker Unlimited kullanıyorum H7 ampul (öncesinde 2 yıl da Nightbreaker kullanmıştım). Fazlasıyla memnunum, tavsiye ederim. Muayene konuları filan da kafanıza takılacaksa şimdiden belirteyim, ampuller aslında normal halojen ampul; yani muayenede hiçbir sıkıntı olmuyor. Ama parlaklığı çok daha iyi. Diğer ampullerin hepsi farın camı solukmuş gibi kalıyor yanında. Ek olarak, diğer sürücülerin de gözünü almıyor. Normal halojen far gibi.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Osram, Philips ve GE (General Electric) nin daha fazla ışık üreten ampulleri var. Normal H7 den daha kısa ömürlü olurlar lakin bence her türlü değer.

Ben GE nin taktım, çok memnunum. Diğerlerine göre daha uygun fiyata da bulunabiliyor.

Photon led falan filan işine girmeyin... yüksek W lı ampul uygulamasını da denemeyin. En iyisi yukarıdaki tipte olan H7 55W lık ama yüksek ışık sağlayan ampuller.. bunun ötesi komple led far veya Xenon a giderki maliyet olarak 30kat olur

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım