Ferrari 488 Spider Liberty Walk Sanal Modifiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

keremcyc

Asfalt Kurutucu
27 Eki 2016
2
2
545
Herkese iyi forumlar.Otomobillere küçüklükten gelen yoğun bir ilgim var ve uzun süredir karakalem çizim,Photoshop vs şeylerle uğraşıyorum.Belki hatırlayanınız olur "Ford Mustang Karakalem" adında da bir konu açmıştım öncelerden :)

İnternette gezinirken Liberty Walk'un Ferrari 488'e kit uygulamadığını farkettim ve denesem nasıl olur acaba düşüncesiyle hızlı bir çalışma yaptım.Yapılışını da izlemek isteyenleriniz olursa diye videoyu da buraya bırakıyorum:)
Orjinal Resim:
Ferrari-488_Spider-2016-1024-06.jpg

Son Hali:
ab2b5744341843.580fffced0ebc.jpg

Yapılış Videosu:

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Emeğinize saglık, bide 488'in önündeki yılan dili gibi olan şey sadece bana mı uyumsuz bir ayrıntı olmuş gibi görünüyo? Gerçi fotoğrafa bakıp böyle demesi kolay gerçekte görsem kim bilir nasıl bi etkisi olur :D

keremcyc

Asfalt Kurutucu
27 Eki 2016
2
2
545
Emeğinize saglık, bide 488'in önündeki yılan dili gibi olan şey sadece bana mı uyumsuz bir ayrıntı olmuş gibi görünüyo? Gerçi fotoğrafa bakıp böyle demesi kolay gerçekte görsem kim bilir nasıl bi etkisi olur :D
Teşekkür ederim :) Ön lipi uygularken benimde içime sinmemişti ama deneme amaçlı işte boş durmasın diye koydum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım