ferrariye bu yapılırmı bee

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tyln

Profesör
10 Eki 2016
351
690
1,845
Marka
Renault
sevgili esnaf abimiz ya da ablamız kendi arabasına reklam almış.bunu işyerimin yakınında gördüm gözlerim acıdı resmen.tamam reklamın iyisi kötüsü konusu ayrı ama ferrariye yazık :(

Ekli dosyalar

• ferrari.jpg
    ferrari.jpg
    848.2 KB · Görüntüleme: 360
  • ferrari2.jpg
    ferrari2.jpg
    817.1 KB · Görüntüleme: 365

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Vay be kardeşim, dünyanın en iyi mühendisleri en ileri teknoloji çalışmalarıyla Ferrari üretiyor. Ama araç severler yeterli bulmamış ki Ferrari'leri bile yere pıstıracak görseller hazırlamışlar.
Ben onu sevmiyorum işte, mühendisler teknolojinin sınırlarını zorlayıp yapıyorlar sen gelip sürüngen yapıyorsun.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,786
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ben onu sevmiyorum işte, mühendisler teknolojinin sınırlarını zorlayıp yapıyorlar sen gelip sürüngen yapıyorsun.
Bunlar gercek abi youtube a liberty walk ferrari yazman yeterli
Ben de sevmiyorum, hele hele Ferrari gibi supersport otomobil üretiminde teknolojinin dibini görmüş, aerodinami gibi şeylerin kitabını yazmış bir markanın mühendislerine ve ürettiklerine karşı böyle yapılması harbiden insanı hem güldürüyor hem düşündürüyor.
Cidden gerçek mi ? Ben gerçek olmamasını dilemiştim, sadece görsel bir kaç oynamadan ibaret olmasını istemiştim. Yazık.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,786
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Beyler bu arada bir şeyi merak ettim. Bu görsellerde ki oynamalar gerçekse, Ferrari buna nasıl müsaade etmiş ? Benim bildiğim marka böyle şeylere karşı çok hassas. Bazı oyunlarda bile Ferrari'yi modifiye edemiyoruz.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Ben de sevmiyorum, hele hele Ferrari gibi supersport otomobil üretiminde teknolojinin dibini görmüş, aerodinami gibi şeylerin kitabını yazmış bir markanın mühendislerine ve ürettiklerine karşı böyle yapılması harbiden insanı hem güldürüyor hem düşündürüyor.
Cidden gerçek mi ? Ben gerçek olmamasını dilemiştim, sadece görsel bir kaç oynamadan ibaret olmasını istemiştim. Yazık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım