KAPALI Fiat 126 Bis veya Murat 124 Almayı Düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seyit929

Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2019
24
0
585
22
istanbul
Marka
BMW
Abilerim hepinize selamlar. Yaşım 20 oldu ehliyeti aldığımdan beri tek isteğim kendime ait bir arabam olması.Klasik bir araba istiyorum böyle ufaktan uğraşmak istiyorum hafta sonları.Üniversite okuyorum bir yandan da çalışıyorum . Birikimim şuan çok olmasada belli bir noktaya kadar getirip ailemden yardım alacağım. Çok şükür evde 2 araba var fakat bana kalmıyor zaten alabilirsen hafta da 1 . Artık kendi arabamla ilgilenmek , yıkamak , arkadaşlarla hafta sonları yazlığa gitmeye ve hafta içi istanbulda ufak ufak gezinebileceğim bir araba arıyorum. Bu yaşımda erken olduğunu düşünmüyorum artık en azından birikimleri hoşuma gidicek bir şeye dönüştürmek istiyorum. Telefona veya artık günümüzde iyice fiyatları uçmuş şeylere merakım olmadığı için bu sorunu artık bir araba ile çözmek istiyorum. İlk başta hedefim motorsiklet almaktı fakat parayı hazırladıktan sonra babamın ricası üzerine motorsiklet hikayem başlamadan son buldu. Sizlerden dileğim doğan şahin hariç ama bu fiyatlarda arabaları önermenizi bekliyorum.Sizlerden fikir almak istiyorum. Araba benim için olmazsa olmaz olmadığı için uğraştırsa da kendim garajda uğraşmak istiyorum. Bana çok büyük sorunlar açmayacak açsa bile ustama götürdüğümde hemen çözebilecek bir araba arıyorum. Sizce 126bis veya murat 124 mantıklı mı ? Tabi ben öyle orjinal veya fabrikan çıktığı gibi saklanan bir araç aramıyorum bütçeden ötürü . 126 bis in tasarımı ve küçüklüğü çok hoşuma gidiyor . Sıkıntıları çok büyük olmadığı sürece ufak tefek şeyleriyle uğraşmak . İstanbul'da yavaş yavaş gezmek istiyorum. Murat 124 lerde aşırı beğendiğim modellerden , internetten yaptığım araştırmalar sonucunda parça sorunu ve ustaların daha bildiği bir araba olmasından ötürü 124 daha ağır basıyor ama temizini neye göre anlarım bunları bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim . İyi günler dilerim.Bütçe maksimum 25 bin TL

Son düzenleme:

seyit929

Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2019
24
0
585
22
istanbul
Marka
BMW
Evet ailemle konuştum ve karar değişikliğine gittik.Transporter almaya karar verdim.Nerden bu çıktı diyorsanız bana para harcatıcak bir araba almaktansa para kazandıracak bir yola giriyorum. Yaptığımız iş gereği çok nakliyemiz oluyor. Nakliyeciler verdiğimiz para bana gelicek inşallah.

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
20201125_093609.jpg

midas07

Taklacı Güvercin
26 Şub 2019
5
13
295
Golf mk1 bakabilirsin dizelleri yakıt olarak çok avantajlı dış görünüş olarak da bana göre son derece iyi duruyor
9F516C42-BEB4-434F-AA16-BCDA5061D258.jpeg

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım