KAPALI Fiat Bravo 1.6 Multijet Duologic Tecrübeleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tb96

Profesör
8 Ağu 2019
850
1,208
1,870
27
Malatya
Marka
Opel
65000 Tl bütçem var. Tipi,genel donanımları ve 1.6 multijet motoru ile dikkatimi çekti. Özellikle fiyatı ile baya öne çıkıyor. Ama konforunu,tutuşunu ve özellikle duologic şanzımanını merak ediyorum. Daha önce Toyota nın mmt ve citroen'in etg5 ve etg6 robotize otomatik şanzıman tecrübem oldu. Bunlara kıyasla nasıldır. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim :)

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
her ne kadar bravoları beğensem de, italyan üretimi, kaliteli, dıştan yakışıklı bir araç, ama içinin tasarımı beni soğutuyor. linea ile aynı direksiyon, sevimsiz teyp çevresi vs.

öte yandan 1.4 atmosferik fiesta'larda tam otomatik şanzıman var. onları değerlendirebilirsiniz. ama tabi model biraz daha düşecektir. yakıt artabilir, lpg ile kullanılabilir.

Tb96

Profesör
8 Ağu 2019
850
1,208
1,870
27
Malatya
Marka
Opel
Dün aracı görmeye gittim ve hayatımdaki en büyük şoklardan birini yaşadım o araba 45000 km de öyleyse bizim 97 model corsa şuan fabrikadan yeni çıktı. O kadar berbattı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım