Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Fiat, “Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Hafif Ticari Aracı” Doblò’nun, soğuk zincir taşımacılığına yönelik geliştirilen özel yalıtım ve soğutucu ünitesine sahip ‘Frigo Maxi’ versiyonunu satışa sundu.  
 Doblò Frigo Maxi; gıda taşımacılığına uygun ve bu sektörde ticaret yapan müşterilerin görüşleri dikkate alınarak tasarlanmış olmasıyla dikkatleri çekiyor. Pandemi nedeniyle artan uzaktan alışveriş alışkanlıkları ile büyüyen şehir içi lojistik hizmetlerinde müşterilere en iyi hizmet sunma amacıyla geliştirilen   
Frigo Maxi’nin yalıtımında kolay sökülüp takılabilen ve maksimum ısı yalıtımı sağlayan modüler izolasyon panelleri yer alıyor. Yükleme alanı genişliği 1.442 mm’ye ve yüksekliği 1.180 mm’ye varan Doblo Frigo Maxi’nin yükleme hacmi 2,2 m3; istiap haddi ise 819 kg olarak öne çıkıyor.  
Fiat Professional güvencesiyle pazara sunulan ve bozulabilir gıdaların güvenle taşınmasına imkân sağlayan Frigo Maxi’yi tercih eden müşteriler, herhangi bir ek prosedür...

Okumaya devam et...

Sirius

Panpa
18 Eyl 2016
1,768
7,816
4,420
Marka
Volkswagen
Bu jenerasyonun çıkmasının üzerinden 12, makyajın üzerinden 7 yıl geçti yeni neslini çıkarmayı düşünmüyorlar mı? bu kadar satış adetine sahip bi aracı öldürecekler mi?

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
psa yüzüyle çıkmayacak mı zaten yeni kasası belliydi sanki geleceği de çip mip muhabbetine erteledilerdi

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Aynı banttan inmişçesine tasarımlara sahip rakiplerine karşı 12 yıllık eskimeyen yüzüyle başabaş rekabet eden koca yürekli dobloya her beğeni bir alkış

diablo1905

Profesör
17 Şub 2020
395
957
2,195
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
Bu arabayı hatta diğer ticarileri de kullanan kişi gençse aşırı agresif ve hızlı kullanıyor, yaşlı ise en sol veya ortadan umursuzca 30km hız ile gidiyor. Pek ortasını görmedim.

Yeni moda ticari apaçiler; Ford courier, VW Transporter fln

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Bu arabayı hatta diğer ticarileri de kullanan kişi gençse aşırı agresif ve hızlı kullanıyor, yaşlı ise en sol veya ortadan umursuzca 30km hız ile gidiyor. Pek ortasını görmedim.

Yeni moda ticari apaçiler; Ford courier, VW Transporter fln
Suv gibi yüksek görüş açısı, anlamsız herşeye hakimiyet hissi, 1.3mj pek sayılmasa da o markanın genelde torklu güçlü dizel makineleri bi araya gelince içinde apaçilik olanların kaçınılmaz sonu. Gitmese de gidiyo sanıyolar

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,185
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Şu tasarım yetti be kardeşim bir salın artık ya..
Bu jenerasyonun çıkmasının üzerinden 12, makyajın üzerinden 7 yıl geçti yeni neslini çıkarmayı düşünmüyorlar mı? bu kadar satış adetine sahip bi aracı öldürecekler mi?
Güzel diyorsunuz da, "hizmet aracı" olarak görülen tarzdaki hafif ticarilerde bu değişim işleri bineklerdeki gibi olmuyor.
Bu tarz araçların sık sık makyajlanmayanı daha makbul oluyor. Gerek yedek parça yaygınlığı, gerek yeni kalıplar/yeni bantlar vs. ile maliyeti yükselmediğinden uygun satış fiyatı sağladığı için, pazar payını koruduğu sürece yenilememeye bakarlar. Zira tüketici profilininin genel talebi bu yönde olur. Caddy, Connect, PSA araçları, Doblo'ya göre binek kullanımda daha çok tercih edildiği için bu söylediğim onlar için çok geçerli olmaz. Ama Kangoo, Doblo, Dokker gibi araçlar ne kadar uzun süre aynı kasa ile üretilse o kadar rağbet görür :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım