KAPALI Fiat Egea 14 Fire Urban

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

semihgull

Profesör
14 Eyl 2016
94
44
1,020
Antalya
Arkadaşlar biz bir arabaya almaya niyetlendik eldekini satınca. Geniş bagajlı normal giden az yakan bir araç almayı planlıyoruz. 45k 46k bütçe var. Bir otomobil gördük 46.000 TL Fiat Egea 1.4 Fire Urban Benzinli. 2015 model 15.000 Km bu araç nedir? Motoru sıkıntılı mıdır? Yakıtı nasıldır? Dizelden memnun olanalar var ama daha önce Fiat motorlarının benzinlisi hakkında bir yorumla karşılaşmadım. Fikirleriniz nedir? Sahibinden ilanı : https://www.sahibinden.com/ilan/vas...il-satiliktir-fiyat-dusuruldu-342735671/detay

semihgull

Profesör
14 Eyl 2016
94
44
1,020
Antalya
Testten haberdarım fakat benim öğrenmek istediğim uzun zaman kullanımı. Testte göre göre ben o aracı alırım ama iki ay sonra motor beni servsle sanayi ile uğraştıracak ise yaş iş.

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
Abi bildğim kadarıyla fiatın multijet motoru çok dayanıklı motorlar. Çok rahat 200k çıkarıyor. Zaten fiat motorlarını ticari kullanımlara göre tasarlıyor dayanıklı motorlardır. Birde bakımını aksatmayıp zamanında yapılırsa birşey olacağını sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım