KAPALI Fiesta düşük hızda tıkırtı sesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Onur3535

Onur Demirci
Senkromeççi
22 Mar 2020
25
0
60
32
Izmir
Marka
Ford
Arkadaşlar merhaba,2013 model 1.6 benzinli powershift sanzumanli fiesta sahibiyim aracimda hep olmamakla beraber dusuk devirde gaza sertce dokundugum zaman araç15-20 km hizlara varirken tıkır tıkır tıkır diye bir ses geliyor tam kaputun altindan aracin en önünden gibi,rolantide gaza basarken herhangi bi sorun yok ve bu sesi bazi zamanlarda hic yapmiyor.Vites gecislerimde bir sorun bir sarsinti,titresim,vuruntu herhangi bir anormallik yok.Sadece bu ses'e takilmis durumdayim neden olabilir acaba frene basiyorum ayagimi gazdan cekip aracin kendisinin hafif one akmasini beklersem sorun yok ama ben gaza basarken ani dokunus yaparken gır gır gır seklinde ses geliyor.Yardimlarinizi bekliyorum

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,304
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
motor ve şanzıman kulaklarını da kontrol ettirmekte fayda var. Powershift ile ilgili kronik başka bir soruna işaretse onu ben bilemem

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım