Fiesta MK V Yağ Seçimi

berkoken

Berk
Senkromeççi
24 Kas 2021
10
2
70
23
İstanbul
Marka
Ford
Merhabalar aracım ford fiesta 2004 yağ markamı mobil olarak belirledim aracımın kitapçığına baktığım zaman Ford tarifnamelerine uyan WSS-M2C913-B veya WSS-M2C913-A da kullanılabilir deniliyor lakin mobilin sitesinde bu tarifnameye uyan bulamadım araştırdığım zamanda Mobil Super x1 3000 çıkıyor ama bunun üzerinde de WWS-M2C913-D yazıyor acaba bu d hepsini kapsıyor mu anlayamadım tereddütte kaldım yardımcı olursanız sevinirim.

berkoken

Berk
Senkromeççi
24 Kas 2021
10
2
70
23
İstanbul
Marka
Ford

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Spesifikasyonlara çok takılmayın. Çok kompleks motor değil bunlar. Dizelini bilmiyorum ama benzinlisi 5w30 kullanır. Mobil'in sanırım Super3000 modelinde 5w30 var, ekonomik fiyat/performans ürünüdür. Bütçeyi yükseltirseniz Mobil1 serisinde de 5w30 olması lazım ama bakımlı, sorunsuz ve stock bir atmosferik motorda aralarındaki fark hissedilmez bile.

Gönül rahatlığıyla ikisini de alabilirsiniz. Motor huzursuzluk çıkarmaz, sorunsuz kullanırsınız. Emin olun Mobil'in bütün ürünleri, Ford yetkili servislerinin yıllarca koyduğu 5w30 varilden dolum Castrol'lerden daha iyidir. =)

berkoken

Berk
Senkromeççi
24 Kas 2021
10
2
70
23
İstanbul
Marka
Ford
Spesifikasyonlara çok takılmayın. Çok kompleks motor değil bunlar. Dizelini bilmiyorum ama benzinlisi 5w30 kullanır. Mobil'in sanırım Super3000 modelinde 5w30 var, ekonomik fiyat/performans ürünüdür. Bütçeyi yükseltirseniz Mobil1 serisinde de 5w30 olması lazım ama bakımlı, sorunsuz ve stock bir atmosferik motorda aralarındaki fark hissedilmez bile.

Gönül rahatlığıyla ikisini de alabilirsiniz. Motor huzursuzluk çıkarmaz, sorunsuz kullanırsınız. Emin olun Mobil'in bütün ürünleri, Ford yetkili servislerinin yıllarca koyduğu 5w30 varilden dolum Castrol'lerden daha iyidir. =)
Öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim dediğiniz mobil1 5w30 serisine de baktım ford araçlar için mobilin önerdeği mobil super 3000 zaten aralarında 100 lira civarı fiyat farkı var bende 3000 aldım inşallah memnun kalırım ilk mobil denemem olacak.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim dediğiniz mobil1 5w30 serisine de baktım ford araçlar için mobilin önerdeği mobil super 3000 zaten aralarında 100 lira civarı fiyat farkı var bende 3000 aldım inşallah memnun kalırım ilk mobil denemem olacak.
Ben yıllarca sizin yerinize de denedim merak etmeyin :D Fiesta'yı da denedim, Mobil'i de denedim =) İkisini de severim, tavsiye ederim.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım