Film önerisi

seydv

Seydi
Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
120
116
1,235
27
İstanbul
Marka
Volkswagen
Merhabalar arkadaşlar bu konun yeri burası değil ama sormak istedim. İzleyip beğendiğimiz üst üste izlediğimiz filmler vardır. Veya ölmeden önce kesinlikle izlenmesi gerek dediğimiz filmleri bu başlık altında bizimle paylaşırsanız sevinirim.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
http://www.fullhdfilmizlesene.org/bilim-kurgu-filmleri-izle/passengers/

Bunu izle, 5000 insna taşıyan uzay gemisi, herkes uyuyor. 120 yıllık uzay uçuşu,
meteor kuşağında hasar görüyor. bir tane mühendis adamı geminin beyni uyandırıyor. Adam olan biteni anlamıyor . gemide herkes uyuyyor.
1 yıl geciyor bunalmış. 5000 yolcudan en fıstık taş hatunu , uyku kapsulunu hekleyip uyandırıyor. Sonra kendne aşık edip yermisin yermezmisin.... devamı filimde :)

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
http://www.fullhdfilmizlesene.org/bilim-kurgu-filmleri-izle/passengers/

Bunu izle, 5000 insna taşıyan uzay gemisi, herkes uyuyor. 120 yıllık uzay uçuşu,
meteor kuşağında hasar görüyor. bir tane mühendis adamı geminin beyni uyandırıyor. Adam olan biteni anlamıyor . gemide herkes uyuyyor.
1 yıl geciyor bunalmış. 5000 yolcudan en fıstık taş hatunu , uyku kapsulunu hekleyip uyandırıyor. Sonra kendne aşık edip yermisin yermezmisin.... devamı filimde :)
bu filmi 4d sinemada izledim efsaneeeeee tek kelimeyle :D

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Film izlemeyi severim, tür ayırmasamda bilim kurgu ve süper kahraman filmlerinden pek hoşlanmam.
Law Abiding Citizen
The Hunting Party
Enemy at the gates
Das Leben der Anderen
aklıma gelen önerebileceğim filmlerden.

Dram filmi sevenlere Grbavica, Na putu, Slovenka, Klopka gibi Doğu Avrupa sineması filmlerini öneririm.

Gurdal07

Profesör
29 Eyl 2016
354
342
1,295
Antalya
Esaretin bedeli, yüzüklerin efendisi, prestij, monte cristo kontu, diger hayatlar, kabadayı, eşkıya, Godfather, kapıdaki düşman, forest gump, oceans 11 12 13, piyanist

Son düzenleme:

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Gözümü kırpmadan izlediğim aklıma gelen filmler
Oldboy (orjinal versiyonu izlenmeli eski olan)
I am legend,
Interstellar,
En son izlediğim güzel filmler
Focus, the accountant, yarının sınırında, table no 21

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Aralarında önceden yazılanlar var ama benim de listem bu:

*Her otomobil meraklısının banko izlemesi gereken seri Fast&Furious'tan başlayayım :)
*The Godfather serisi
*Batman serisi
*Ocean's 11,12... serisi
*SinCity serisi
*Dan Brown Serisi: Da Vinci Code, Demons & Angels, Inferno, The Lost Symbol(bunun kitabını okumuştum, filmi yoldaymış, gelince tavsiye ederim :))
Scarface
GoodFellas
Fight Club
Se7en
*Cube, Cube 2 - Hypercube
The Rock
*Ice Age serisi =)
Sphere
The Butterfly Effect
Green Mile
*Silence Of The Lambs, Hannibal, Red Dragon
The Prestige
The Illusionist
Memento
The Game
*Kill Bill
Gladiator
Gone In 60 Seconds
A Beautiful Mind
The Theory of Everything
Forrest Gump
Requiem For A Dream (kafası bozuk olan izlemesin, 1hafta ayarı bozuluyor insanın)
Pi
Korku filmi sevene de Rec (ama sadece ilki, ikincisini izlerseniz ilkini de bozuyor :)) öneririm

Bir de Marvel hangi karakterin filmini çekip önüme koysa yerim, hepsini izlerim. Sanat kaygısından uzak, çizgi film düşkünlüğü gibi. Onları buraya hiç koymayayım, komik kaçar :D

* işaretli olanlar seridir. Yazarken kontrolden çıktım, liste çok uzadı, hangisini sileceğimi de bilemedim. Affola =)

Son düzenleme:

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
The Accountant(ben alfred oynuyor) ve Martian son aylarda izlediğim en güzel iki film

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,763
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Çizgi film karakterleri olan superman, batman, hulk v.s bunların hepsinin filmlerini severim, izlerim.
Klasik diye tabi edebileceğimiz yukarıda da arkadaşların önerdiği filmler defalarca izlenebilir
Hepsinin haricinde korku ve gerilim filmlerine ayrı ilgi duyuyorum ve bayılıyorum.
Korku ve gerilim filmleri içinde, içeriğini ve senaryosunu saçma bulmadığım tek film paranormal activity 1'dir. 2'yi tavsiye etmiyorum saçmalamışlar. Fakat 1'in içeriğinin, gerçek davranışları ve olayları anlattığından emin olabilirsiniz. Senaryoyu yazan kişinin hayal dünyasından uydurmadığı çok belli.
Bu arada film değil ama dizi serisi olarak spartacus ve 7.sezona kadar falan supernatural kesinlikle izlenmeli. Zombi filmlerine farklı bir hava getiren The walking dead de her türlü iş görür.

Son düzenleme:

Gulay

Panpa
20 Eki 2016
138
576
2,535
İstanbul
Benim film lisem oldukça uzun ama anca bukadar eleyebiliyorum. Filmler izlenmese de işaretlediklerimin fragmanlarına göz atmanızı öneririm.
Sihirbazlar çetesi
--İçerideki adam
--Dejavu
Panik odası
Next
Kır zincirlerini
Dan brown kitaplarından uyarlanan filmler
--Labirent serisi
--V for vandetta
--Yaşam şifresi
Elektra
Mürekkep yürek
--Jumanji
--Melekler şehri
Just like heaven
İce age serisi
Neşeli ayaklar
Vol-i
Yukarı bak
Cesur
Chiken little
--Hayat güzeldir
Changeling
--Sully
Terminal
Yeni hayat
--Kız kardeşimin hikayesi
Others
Red rose konağı
--1408
Yetimhane
Saklanbaç
Annabelle
Hayalet gemi
Kapının diğer tarafı
Letters to juliet
Bir alışverişkoliğin itirafları
Leap year-aşka yolculuk

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım