Filtremarketim güvenilir mi ?

Alexios

Oğulcan Avcıoğlu
Düz Yol Gazcısı
17 Nis 2021
34
28
145
İzmir
Marka
Hyundai
Herkese selamlar , aracımın periyodik bakımı geldi , sanayide yaptırmayı düşünüyorum. Filtreleri bu siteden alayım diyorum , güvenilir mi ? Öncesinde deneyimleyen arkadaşlar deneyimlerini anlatırlarsada sevinirim.

19052323

Profesör
20 Eyl 2016
226
72
1,035
@AHU @Basri Amca @19052323 sitede satılan motul yağlardan alma şansınız oldu mu ? yoksa sadece filtrelerimi burdan alayım
Sadece filtre almıştım ben, almayada devam edeceğim, yağ konusunda bilgim yok ama muhtemelen sorun olmaz, güvenilir bir sitedir. Ama motul yağı distribütöründen almanızı tavsiye ederim çakması fazlasıyla var.

Son düzenleme:

Alexios

Oğulcan Avcıoğlu
Düz Yol Gazcısı
17 Nis 2021
34
28
145
İzmir
Marka
Hyundai
HAVA : FİLTRON
POLEN :FİLTRON
YAĞ : MANN ALDIM
2 ADETTE DOT4 FERODO ALDIM
Ürünler iyimidir ?

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,693
2
9,626
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Alfaya filtrelerini buradan alıyorum kaldı ki yakın zamanda sipariş vereceğim lütfen zamlanmasin teşekkürler:D

blogger

Profesör
21 Ağu 2018
399
692
1,645
Marka
Renault
Motul'u ben kendi sitesinden satın alıyorum ama stok zayıf oluyor genelde kendi sitesinde. Her zaman bulunmuyor.

zbetk

Profesör
Beta Programı
2 Eki 2016
250
244
1,245
İstanbul
Marka
BMW
Yağlarada güvenerek alabilirsiniz. Hatta en son ağustos ayında görüştüm Liqui Moly markasınıda getirmeye çalışıyorlardı.
Konuyu biraz hortlatıyor gibi olacağım ama,

Motul'un sitesinde yağ stokta yok maalesef. İnternette güvenilir gözüken tek yer burası.

Geçen zaman içerisinde yağ için olumsuz bir durum yaşamadınız değil mi ? :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım