FOCUS MK1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EmreBHZ

Profesör
8 Eyl 2016
672
1,274
2,270
Öğrenci için focus mk1 hb nasıldır o fiyatlara daha iyi seçenekler var mı ?
kriter olarak piyasası kötü olmasın masrafı tabi olacaktır ama beni çok üzmesin ve sonuçta kendime ait olan ilk arabam olacağı için nefretle hatırlamak istemiyorum
bütçe 21-23k arası

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,998
7
51,297
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
O fiyatlara alacağınız Focus Mk1'in normalden fazla sorun çıkarma ihtimali var. Temizlerinin piyasası biraz daha yüksek oluyor. O fiyatlara Fiesta Mk5, Opel Corsa C, Renault Clio2 HB, Renault Modus, Fiat Palio Go, Hyundai Getz ve Skoda Fabia alınabilir. Bu modellerin çok temizlerini bulabilirsiniz. C sınıfına çıktığınızda temizini bulmak için daha yüksek bütçeler ayırmak gerekiyor maalesef. Belirttiğim modellerin bakım masrafları da, yakıt tüketimleri de çok yüksek olmaz. Öğrenciye İlk araba olunca harcamaların makul bütçeyle yapılması kesinlikle çok önemli.

EmreBHZ

Profesör
8 Eyl 2016
672
1,274
2,270
O fiyatlara alacağınız Focus Mk1'in normalden fazla sorun çıkarma ihtimali var. Temizlerinin piyasası biraz daha yüksek oluyor. O fiyatlara Fiesta Mk5, Opel Corsa C, Renault Clio2 HB, Renault Modus, Fiat Palio Go, Hyundai Getz ve Skoda Fabia alınabilir. Bu modellerin çok temizlerini bulabilirsiniz. C sınıfına çıktığınızda temizini bulmak için daha yüksek bütçeler ayırmak gerekiyor maalesef. Belirttiğim modellerin bakım masrafları da, yakıt tüketimleri de çok yüksek olmaz. Öğrenciye İlk araba olunca harcamaların makul bütçeyle yapılması kesinlikle çok önemli.
2.0 düşünüyorum onlar biraz daha ucuz haklısın iyi bir focus almak için 25-26 lara çıkman lazım ben şöyle düşünüyorum 22 civarı clio 2 veya corsa c alacağına focusa 25-26 ver bence focus bunu kesinlikle hak eder tek sorun o parayı bulmakta hatchbackler daha güzel ama hangisinin temizini bulursam onu alırım

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,360
7,201
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Yaşına göre iyi km de, ilk sahibinden, zamanın da bakımı yapılmış focus bulabilirsiniz ama o fiyatlar da saçma bir şekil de pek temiz focus yok.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Düşünür müsünüz?Bilmem, ama 19k'yı geçmemek şartıyla öğrenci aracı olarak ben temiz bir tek kapı 1.6 16v Clio 2 alırdım.Piyasası belki 4 kapıları gibi değil ama 110 bg ve hafifliğiyle sizi tatmin edecektir.Eğer ki 28k'yı geçecek olursanız temiz bir E46 kompakt da düşünebilirsiniz.

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,629
1
64,437
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
ben şöyle düşünüyorum 22 civarı clio 2 veya corsa c alacağına focusa 25-26 ver bence

Hocam aklına bu düşünce girdiği zaman 25-26 ona vereceğime 28 29 147 alayım golf alayım'a doğru kayıyor kafalar karışıyor. Size az masraf çıkaracak birşeyler bakın :) corsa c olur, clio 2 olur almera olur :) temizinden helalinden civic bulursanız o olur yine temizinden golf4 olur, yine temizinden 206 olur bi sürü seçenek var o klasman epey zengin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım