Ford Fiesta 2015 trend X 1.25i

oesan1995

Profesör
23 Eyl 2016
66
137
1,110
28
izmir
IMG_3188.JPG
Daha önce forumda garaj kısmında aracımı kısaca sizlere tanıtmıştım ve yaptığım küçük modifikasyonlardan bahsetmiştim. Yolunuz İzmir E düşerse aracımı test etmenizi gönülden isterim.
Ford Fiesta 2015 Trend X 1.25i
Araç yılı:2015
Araç km'si: 18.600
Modifikasyonlar:
Motorda sadece kN filtre vardır onun dışında dış görünümde küçük gıdıklamalar bulunmakta onu da Forum'da garaj kısmında belirtmiştim.Ayrıca aracımı ülkü yarış pistinde de kullanma fırsatım oldu Ve lisansım olduğu İçin piste çıkma iznim var sizlerle de pistte aracımla tur atmanızı isterim:)

https://www.otopark.com/forum/threads/2015-ford-fiesta-trend-x-az-biraz-modifiye-ve-inceleme.691/

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,714
1
6,438
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
1 ay önce ve geçen hafta çıktım ilkinde Polo da kullandım cup editions olan ikincide sadece kendi aracımı
Bireysel olarak mı gittin yoksa planlı etkinlik mi vardı? Ben uzun süredir bi etkinliğe denk gelemedim de, ondan soruyorum.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,714
1
6,438
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Yok bireysel olarak gittim keşke etkinlik de düzenlense bol bol
Öncelikle, İzmir'de olup da pist etkinlikleri katılan bir takipçi görmek beni çok mutlu etti. Lütfen piste bireysel de olsa gideceğin vakitleri buradan paylaş, ben de seninle birlikte giderken mümkün mertebe katılmaya çalışırım. Hatta belki bir kaç delikanlı arkadaşımız daha çıkar, 3-4 kişi birlikte gideriz, acayip keyifli olur.

oesan1995

Profesör
23 Eyl 2016
66
137
1,110
28
izmir
Öncelikle, İzmir'de olup da pist etkinlikleri katılan bir takipçi görmek beni çok mutlu etti. Lütfen piste bireysel de olsa gideceğin vakitleri buradan paylaş, ben de seninle birlikte giderken mümkün mertebe katılmaya çalışırım. Hatta belki bir kaç delikanlı arkadaşımız daha çıkar, 3-4 kişi birlikte gideriz, acayip keyifli olur.

Tabiki benim arkadaşlarım var biri Ankara da okuyor dier bu işlerle ilgilenen de İzmir'de gelmek isteyenler var size de haber veririm topluca gideriz

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,599
18,377
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Nurburgring stickerinden istiyorum nerden bulabilirim acaba?

Tapatalk kullanılarak Tapatalk aracılığıyla gönderildi

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım