Ford Transit MK'den Arazı Aracı Olur mu ?

ismail35

ismail tosun
Takipçi
29 Ocak 2020
4
2
20
25
izmir
Marka
Fiat
Merhaba iyi günler forumda ilk konum yanlış yere başlık açtıysam özür dilerim. :)

uzun bir süredir aklımda olan bir proje var başlıktan anlayacağınız üzere mk2 ford transitten arazi arabası yapmak istiyorum, ancak araba hard arazi için olmayacak sadece yüksek arazi lastikleri üstüne tavan barları ile zombie lightlar falan belki bütçem el verirse yükseltilmiş amortisör alabilirim daha sonra da içini en azından derli toplu yaptırabilirim böyle düşününce her şey çok güzel ama bu işin ülkemiz açısından bütçesi var sizce bu düşünce bana ne kadar mal olur? görüşlerinizi bekliyorum.

iyi forumlar.

Ekli dosyalar

• various181.preview.jpg
    various181.preview.jpg
    49.5 KB · Görüntüleme: 0

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,048
6,912
5,020
github.com
Marka
BMW
Bence bu proje için bütçeyi düşünmek yerine kafanızdaki projeye inanıp hayalinizi gerçekleştirecek usta bulmanız gerekir. Onun haricinde yabancı forumları bi karıştırın derim, benzer projeler yapılmış olabilir hem size fikir olur hem de elinizde somut bi belge olur projenizi daha verimli anlatabilirsiniz

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,645
2
9,531
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Öncelikle şöyle güzel bir tanıtım konusu açın forumla tanışın demek istiyorum :)

Bu konuya gelirsek , her şey yapılabilir yapılamayacak bir proje yada plan değil fakat maddiyat nedir sorusu vurulur konunuza

Sanayi ile alakanız , el beceriniz , araç beceriniz yoksa maddi açıdan sizi böyle projeler yorar :) Bunları elerseniz elbette yapılır çokta güzel bir projelendirme olur.

Sanırım aklınızdaki şöyle bir şeydir zamanında bir çok kişinin istediği düşündüğü gibi ;

Sportsmobile-4WD-Vehicle.jpg

ismail35

ismail tosun
Takipçi
29 Ocak 2020
4
2
20
25
izmir
Marka
Fiat
Öncelikle şöyle güzel bir tanıtım konusu açın forumla tanışın demek istiyorum :)

Bu konuya gelirsek , her şey yapılabilir yapılamayacak bir proje yada plan değil fakat maddiyat nedir sorusu vurulur konunuza

Sanayi ile alakanız , el beceriniz , araç beceriniz yoksa maddi açıdan sizi böyle projeler yorar :) Bunları elerseniz elbette yapılır çokta güzel bir projelendirme olur.

Sanırım aklınızdaki şöyle bir şeydir zamanında bir çok kişinin istediği düşündüğü gibi ;

Sportsmobile-4WD-Vehicle.jpg
öncelikle fikirleriniz için teşekkür ederim maddiyat elbette beni aşan konular şuan ama el becerim az çok vardır istediğim tam olarak bu ama bu aracı ülkemizde yapmak veya sahip olmak imkansız. Allah nasip ederse 2-3 sene içerisinde gerçekleştirmek istiyorum :)

ismail35

ismail tosun
Takipçi
29 Ocak 2020
4
2
20
25
izmir
Marka
Fiat
Bence bu proje için bütçeyi düşünmek yerine kafanızdaki projeye inanıp hayalinizi gerçekleştirecek usta bulmanız gerekir. Onun haricinde yabancı forumları bi karıştırın derim, benzer projeler yapılmış olabilir hem size fikir olur hem de elinizde somut bi belge olur projenizi daha verimli anlatabilirsiniz
teşekkürler

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım