KAPALI Ford Yetkili Servisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

umutzons

Asfalt Kurutucu
6 Nis 2019
75
24
720
23
ankara
Marka
Ford
Merhaba 2 gün önce tüpçü arabası aracıma vurdu sigorta şirketi geldi ifade aldı 1 ay içinde yaptırmanızlazım dedi aracımn motorunda sıkıntı var 1 ay müddeti varmış sanırım yptırmak için çözüm yolu yokmudur bunun ?

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,081
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Çekici ile görürseniz karşının sigortası onu da karşılamaz mı aceba? Ya da siz karşılasanız çok mu tutar

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,081
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Tekerlere bir zarar gormediyse tanıdıkta araba varsa çeksin arabanızı servise kadar
bunu diyecektim ben de. Mesafe çok aşırı değilse ve tehlikeli bir yol değilse düşünülebilir

Bir de aklınızda bulunsun eğer bu yola başvurursanız otomatik vitesli bi arabayla çektirmeyin kendinizi şanzımanına zarar verebilir çekenin

Son düzenleme:

Lea

Senkromeççi
26 Kas 2019
9
1
70
24
Ankara
Marka
Volkswagen
Merhaba 2 gün önce tüpçü arabası aracıma vurdu sigorta şirketi geldi ifade aldı 1 ay içinde yaptırmanızlazım dedi aracımn motorunda sıkıntı var 1 ay müddeti varmış sanırım yptırmak için çözüm yolu yokmudur bunun ?
Ne alakaymış polis tutanağı varsa 2 yıl içinde yaptırabilirsiniz öyle bir durum söz konusu değil 1 ay süre falan

umutzons

Asfalt Kurutucu
6 Nis 2019
75
24
720
23
ankara
Marka
Ford
Ne alakaymış polis tutanağı varsa 2 yıl içinde yaptırabilirsiniz öyle bir durum söz konusu değil 1 ay süre falan
Polis tutanağı değil karşı tarafın sigorta şirketi geldi ruhsat ehliyet ve karşı tarafın verdiği ifadeyi tutanak kağıdına yazdı ve tutanak kağıdının bir kopyasını bana bir kopyasını karşı tarafa verdi 1 ay içinde yaptırabilir siniz dendi

Lea

Senkromeççi
26 Kas 2019
9
1
70
24
Ankara
Marka
Volkswagen
Sanmıyorum süre olduğunu benim bildirim 2 yıl içinde süresi var konuyu sigorta acentanıza veya herhangi bir sigortacıya danışın

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,081
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Veriyor fakat ücretli Afyonkarahisar da eğitim görüyorum malesef burda Ford servisi yokmuş hepsi özel imiş ozeldede bu işlemi yaptirabiliyormuyuz
hocam siz kaporta hasarı için şeyapıyorsanız sigortalar ile anlaşması olan herhangi bir kaportacıya gidebilirsiniz servis yapacak diye bişey yok zaten. Biraz araştırın afyon sanayide iyi bi kaportacıya yaptırın eğer kaportaysa sorun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım