Fordun tüm araçları dizide

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

1593575

Profesör
8 Eyl 2016
71
96
1,010
Ankara
Yen'i dizi cesur ve güzel dikkatimi çekti.Araçlarda ford dan başka araba yok fena reklam yapmışlar :) Ford flex bile var mondeo vignale gelmiş. IMG_4517.PNG

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Ford şirketlere diğer markalara göre daha ucuza araba satıyor(muş). belki de kanal böyle yapıp ihtiyacı olan arabaları çok daha ucuza alıyor. :D

YaMaN

Göksel Yaman
Profesör
15 Eki 2016
208
819
2,085
40
İstanbul
Marka
Ford
Kanal araç satın almaz. Dizilere marka sponsor olur. Kullanılması için tahsis edilir. Cesur ve Güzel dizisinede Ford sponsor olmuş

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Esas dexter'a sponsor olduğunda iyi reklam yaptı :D yerli dizilerde de uygulanması güzel olmuş arabanın amblemi komik bir şekilde örtülüyordu çok yapay duruyordu.

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,809
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Yeni gelen modellerin pazarlamasına ciddi önem vermeye başladı sonunda Ford turkiye, umarım karşılığı alınır

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,787
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Maalesef bu ülkede karşılığını alamaz. Şu ülke adam gibi yönetilseydi alırdım 2.0 vignale mondeo, 10 yıl tepe tepe kullanırdım. Ama şu şartlarda hele yeni gelecek vergilerle bırak böyle bir aracı almayı, varlığını bile unuturuz.

kaansoysal

Profesör
19 Eki 2016
415
514
1,645
32
Mersin
Maalesef bu ülkede karşılığını alamaz. Şu ülke adam gibi yönetilseydi alırdım 2.0 vignale mondeo, 10 yıl tepe tepe kullanırdım. Ama şu şartlarda hele yeni gelecek vergilerle bırak böyle bir aracı almayı, varlığını bile unuturuz.
Hayalime girse uyanmam biraz daha süreyim diye birde şöyle bir durum var görmediğim bir araç nasıl hayalime girecek internet olmasa varlığından bir haber olacam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım