Formula 1 Intercity İstanbulPark GP Favoriniz-Görüşleriniz

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,064
3
15,330
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Çok ama çok keyifliydi.

Özellikle Q3'de tutuşun iyice iyileşmesi ile birlikte biraz daha düzgün turlar görebildik. 2005 rekoru büyük ihtimalle yarın yarışta da kırılmayacak diye düşünüyorum.

Asfaltın bu kadar kısa süre önce yetkili mercilerin gerek yok demesine rağmen yenilenmesi büyük bir hataymış, bu amatörlüğümüze denk geldi. Bizden kimse de bu gerçeği kabul etmeyecektir. Eğer bugün pist kuru olsaydı ve tutuş olmasaydı iyice göze batacaktık. Yağışla birlikte biraz olsun hedef olmaktan uzaklaştık. Ağlayan halen ağlıyor orası ayrı.

Bu arada şimdiye kadar organizasyonu çok güzel gerçekleştirdik. İnşallah yarın da bir sorun olmadan bu macerayı sonlandıracağız.

Hata kimdeydi bilmiyorum ama bugün Q2'de tekrar yeşil ışık yakıldığı esnasında temizlik aracı halen pistteymiş. Hatta bunu TV'de de bir anlığına göstermişler, ben görmedim. İyi ki bir olay yaşanmadı.

Oranın meşhur köpek popülasyonu devam ediyor. Kırmızı bayraktayken bir köpek olabildiğine koşuyordu, yine neyseki o da problem yaratmadı. Sanırım eski yıllarda bir vaka yaşanmış köpeklerle ilgili orada (ben eski Türkiye GP'lerini izlemedim 2011 hariç).

Pole'ü Leclerc veya Verstappen'in almasını isterdim. Stroll şaşırtıcı oldu. Verstappen'e üzüldüm. Bence onun hakkıydı.

Yarın yağmur var diyorlar. Umarım bir yağıp sonra bırakır, şiddetli yağış ile yarışın tamamlanması zor gibi gözüküyor. Hafif bir yağış veya öncesinden yağacak bir yağış ile yine çok keyifli olacaktır.

Son düzenleme:

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,075
3,074
4,070
26
Hamilton ne ağladı be arkadaş. İşte sırf bu yüzden ne Schumacher ne de Senna olabilecek. Altında tarihin en iyi arabaları, her turda ayrı mod, arkanda canavar gibi mühendis ordusu var. Sanki bu yağmur sadece Hamilton'a mı yağdı veya pist sadece Hamilton'a kaygan.
Foruma kaydolsaydı forum hayatı boyunca rütbesi düz yol gazcısı olurdu herhalde

Son düzenleme:

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,066
6,943
5,020
github.com
Marka
BMW
Hamilton ne ağladı be arkadaş. İşte sırf bu yüzden ne Schumacher ne de Senna olabilecek. Altında tarihin en iyi arabaları, her turda ayrı mod, arkanda canavar gibi mühendis ordusu var. Sanki bu yağmur sadece Hamilton'a mı yağdı veya pist sadece Hamilton'a kaygan.
IMG-20201114-WA0062.jpg

fujiwara

Panpa
2 Tem 2020
456
1,477
2,695
İstanbul
Marka
Opel
"aslında sürekli şikayet etmesi onun iyi pilot olduğunu gösteriyor. zira sorunu rapor edip düzeltmeye ve mükemmele ulaşmaya çalışıyor ve başarıyorda.

ayrıca meraklısı içi not; pilot becerisi diyorsunuz ama büyük balon burada hiç yarış kazanamadı:)

edit: büyük balon=m schumacher"

• Haha
Tepkiler: alfhonso

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,064
3
15,330
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
"aslında sürekli şikayet etmesi onun iyi pilot olduğunu gösteriyor. zira sorunu rapor edip düzeltmeye ve mükemmele ulaşmaya çalışıyor ve başarıyorda.

ayrıca meraklısı içi not; pilot becerisi diyorsunuz ama büyük balon burada hiç yarış kazanamadı:)

edit: büyük balon=m schumacher"
Hayda başlığın ilk Hamilton'cısı geldi.

EmttRQAWEAYcsdo.jpg

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Yetişkin bir Hamilton her yağmur yağdığında 1 saat boyunca ağlayabilir.Bu dönemlerde izoleye çekilen Hamiltonların ağlaması pek nadir şekilde görüldükten sonra ağladığını belli etmemek için tatlı beyaz bahaneler uydurduğu bu stratejisi ile kendini acındırıp önüne atılan ekmeklerle karnını doyurdukları görülür. Çiftleşmelerine dair net bilgi bilinmemektedir.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım