Forza Horizon 3 Foto Galerim

selimcicekyurt

Selim
Profesör
10 Eyl 2016
766
1,134
2,320
23
İstanbul
Marka
Opel
Arkadaşlar, kendi çapımda amatörce oyunda arabaların fotoğrafını çekiyorum. Tüm fotoğraflarım için buraya tıklayabilirsiniz. 1-2 Tane örnek olması açısından ekliyorum :) Wallpaper olarak 10 numara oluyor. Bu arada istediğiniz araba oyunda varsa istediğiniz plaka ile fotoğrafını çekebilirim. Çok yer kaplamaması açısından benim en hoşuma gideni ekleyeyim ;
Edit : Fotoğrafların adına çok takılmayın :D
GetPhoto.jpg

Son düzenleme:
S

Sodalayn

Ziyaretçi
pc demi oynuyosun xbox one damı ?
pc ise nerden aldın oyunu

selimcicekyurt

Selim
Profesör
10 Eyl 2016
766
1,134
2,320
23
İstanbul
Marka
Opel
@Sodalayn PC'de oynuyorum. G27 ile. Oyun sadece Windows store'da satılıyor. İndirimsiz en uygun 260TL ye var. İndirimi beklesen dahi 180TL'nin altına düşmez.

Son düzenleme:

selimcicekyurt

Selim
Profesör
10 Eyl 2016
766
1,134
2,320
23
İstanbul
Marka
Opel
sisteminizi paylaşır mısınız benimde düşündüğüm bir oyun.
R9 390 - İ7 6700 -8GB ram var. Fiyatıne pek değen bir oyun değil açıkçası. Ben her oyuna girerken oyun ile PC senkronize oluyor diyip 5 dakika bekletiyor mesela. Bazılarında modifiye ederken oyundan atıyormuş, aynı zamanda 260TL'ye satılan bir oyunda ekstra paralı içerik satılmasıda can sıkıcı (M2,İ8 paralı pakette mesela.) Yanlız arabaların kalitesi,sesi vs güzel. SSD yoksa hiç bulaşmayın.

anl_akl

Panpa
8 Eyl 2016
1,247
3,438
3,720
Ankara
Sırf şu oyun için XBOX alasım var.Ancak ne yazık ki Playstation varken XBOX'a sırf bir oyun için fazladan para vermek istemiyorum.Çok efsane oyun.Umarım Playstation taraflarında da buna benzer bir oyun çıkar yeni GT acaba nasıl oldu?Keyifli Oyunlar...

mavera97

Profesör
2 Kas 2016
163
299
1,335
R9 390 - İ7 6700 -8GB ram var. Fiyatıne pek değen bir oyun değil açıkçası. Ben her oyuna girerken oyun ile PC senkronize oluyor diyip 5 dakika bekletiyor mesela. Bazılarında modifiye ederken oyundan atıyormuş, aynı zamanda 260TL'ye satılan bir oyunda ekstra paralı içerik satılmasıda can sıkıcı (M2,İ8 paralı pakette mesela.) Yanlız arabaların kalitesi,sesi vs güzel. SSD yoksa hiç bulaşmayın.

ssd mevcut açıkcası ps3 üm var satıp xb1 almayı planlıyorum belki ona alırım ama pc sistemimde güçlü ama optimizasyon sıkıntıları olduğu söyleniyor daha tam optimize edilmemiş heralde oyun

selimcicekyurt

Selim
Profesör
10 Eyl 2016
766
1,134
2,320
23
İstanbul
Marka
Opel
Sırf şu oyun için XBOX alasım var.Ancak ne yazık ki Playstation varken XBOX'a sırf bir oyun için fazladan para vermek istemiyorum.Çok efsane oyun.Umarım Playstation taraflarında da buna benzer bir oyun çıkar yeni GT acaba nasıl oldu?Keyifli Oyunlar...
GT6 da araçların sesini hiç beğenmemiştim. Oyunu PC'dede oynayabilirsiniz ama akıcı şekilde oynamak için sağlam PC'ye ihtiyacınız var.
ssd mevcut açıkcası ps3 üm var satıp xb1 almayı planlıyorum belki ona alırım ama pc sistemimde güçlü ama optimizasyon sıkıntıları olduğu söyleniyor daha tam optimize edilmemiş heralde oyun
Optimizasyonu harika değil ama yeterli. Ben HİGH ayarlarda sabit 60FPS oynayabiliyorum.

selimcicekyurt

Selim
Profesör
10 Eyl 2016
766
1,134
2,320
23
İstanbul
Marka
Opel
Şunu PS4'e çıkarmayan zihniyetin ben ta....
Microsoftun oldugu icin bunu ps4 cikarsa xbox satislari duser. Pcdede iyi calismiyor zaten. Aylardir her girdigimde grafik ayarlarini tekrar yapip 5 dakika pc ile optimize ediyor neyi ediyorsa. Bu sorun bitek bende oldugu icinde cozumunu bilen yok.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım