FSM köprüsünde 4 şerit kapatılacak

19359

• Üzgün
Tepkiler: Basri Amca

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
yine başladık her yaz tam istanbul boşaldı derken asfalt asfalt güzel kardeşim asfalt petrol demek israftan başka birşey değil elin gavuru bir asfalt döküyor kaç sene kaymak gibi bizde 1 sene sonra asfalt kalmıyor bu kadar da çalınmaz

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Sadece bence o güzergahı etkilemeyecek dolaylı olarak boğaz içi ve avrasya gibi alternatiflerde de trafik artacaktır çünkü adam trafik çekeceğime 10 km daha fazla giderim diyerek başka rotalara da yönelebilir..

Evet haklısın, mutlaka etkileyecek ...

İstanbul yazın biraz boşalır, trafiği çekilir olur diyorduk yine yol çalışmaları vs patladı ...
Ben hergün Halkalı - Tuzla gidip geliyorum, Allahtan Avrasya ve 3ncü köprü kullanımıma karışmıyor şirket.. yoksa halim haraptı ..

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,264
3,862
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Evet haklısın, mutlaka etkileyecek ...

İstanbul yazın biraz boşalır, trafiği çekilir olur diyorduk yine yol çalışmaları vs patladı ...
Ben hergün Halkalı - Tuzla gidip geliyorum, Allahtan Avrasya ve 3ncü köprü kullanımıma karışmıyor şirket.. yoksa halim haraptı ..
Halkalı - Tuzla gerçekten zor neyse ki ica'yı kullanabiliyorsunuz. Ben çekmeköy - tuzla yapıyorum halime bin şükür 30 dakika sürmüyor bile..
Çalışanlardan her gün büyükçekmece - tuzla yapan var bizde de gerçekten zor..

babayimben

Enes
Panpa
4 Eki 2018
843
1,751
2,520
47
İstanbul
Marka
Mercedes
Bu sabah ilk defa Halkalı-Kurtköy gittim. Sabah 6.25 çıkış, 7.35 varış,
Güzergah: 15 Temmuz köprüsü-TEM
Eskiden olsa o saate çıkınca 40 dakikada varırdık, bu yaz çekeceğimiz var anlaşılan...

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,719
6,738
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Izmit-Adapazarı arası Anadolu Otoyoludami kapali? Ikidir d100 felç dönüşlerde çünkü.

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
sabah akşam geçerken bakıyorum sadece 15 kişi civarı çalışan var kasti bir yavaşlık durumu var bence ve her zaman olduğu gibi yapılan işin kalitesi ve uzun ömürlülüğü açısından şüphelerim var en azından bu dönemde avrasyayı falan aynı para yapın millet faydalansın

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Şu Maltepe'den kozyatağına D100'e bi çözüm yok mu :/ her saatinde trafik olur mu arkadaş :D

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
Şu Maltepe'den kozyatağına D100'e bi çözüm yok mu :/ her saatinde trafik olur mu arkadaş :D
çözüm üretmek isteyen kim ki yoksa bence çözüm var öncelikle Maltepe CHP nin kalesi bu sebebpten dolayı maltepe sahile şehir hatları bile yapmıyorlar ,artık ben yolların yönlerinin hatta yanlış yapılanmasından hatta yeni yapılan yolların dahi çok verimli planlanmadığını gözlemliyorum , Bakın burası çok önemli araçlar ne kadar çok tarafikte kalır ne kadar dur kalk yaparlarsa ne olur yakıt yanar ,yakıtın yüzde 60 dan fazlası vergi

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
ulaştırma bakanlığı reddetti gerekçe gündemimizde yok (türkçe meali : biz zaten çakarlı lüks araçlarla emniyet şeridinden evimize hemencecik gidebiliyoruz ne haliniz var ise görün ,acaba gündeminde ne var ulaştırma bakanlığının

Son düzenleme:

wagnerfrost

Senkromeççi
3 Tem 2019
7
5
70
39
Marka
Volkswagen
Yaz tatili gelince biraz rahatlayacağız dedik, hemen duydular herhalde.. Köprü bakımının bu kadar uzun sürdüğü başka ülke de yoktur herhalde bizden başka...

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım