Fullback yerine Toro gelseydi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
Biliyoruzki fiat guney amerikada jeep cherokee tabanli bi pikap satiyor Fiat Toro diye 2.0 m-jet 9ileri otomatik 170bg arka bagimsiz susp. falan. simdi hani avrupayada fullback(l200) yerine toro getirseydi sinifinda tek olsaydi guzel olmazmiydi yoksa tutmazmiydi?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,017
7
51,351
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Avrupa'da imajı biraz daha düzeltsin, öyle getirsin. Şu anda tutabileceğini düşünmüyorum. Çünkü Dacia standartlarında değil, Renault ayarında bir fiyatlandırma yapacaktır.
Çok iyi araba üretse pazarlamasını yapamıyor, Çok reklamını yapsa araba bir yerlerden zayıf çıkıyor. Hala ikisini bir arada tutturamadı. O yüzden piyasayı delebilmesinin tek çaresi uygun fiyat. :)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Biliyoruzki fiat guney amerikada jeep cherokee tabanli bi pikap satiyor Fiat Toro diye 2.0 m-jet 9ileri otomatik 170bg arka bagimsiz susp. falan. simdi hani avrupayada fullback(l200) yerine toro getirseydi sinifinda tek olsaydi guzel olmazmiydi yoksa tutmazmiydi?
Piyasa da Amarok, Navara, Hilux gibi güçlü rakipleri varken zor. Bide gelseydi o aracın fiyatlandırmasını yapamazlardı diye düşünüyorum. Ayrıca boyutları da bana biraz küçük gözüktü. Fullback saçma bir hareket oldu bence. Hele şimdi gelecek olan talento daha da saçma bir haraket oluyor (Renault trafic modelinin fiat hali) bu markalar neden rebadged arabalar yapıuor anlam veremiyorum. Renault trafic den 4 tane ikiz var yav. nissan opel fiat renault.

kaansoysal

Profesör
19 Eki 2016
415
514
1,645
32
Mersin
Piyasaya girme amacı güderek daha ucuz ve nispeten daha az maliyetli yedek parçası ucuz araç üretecekler.sebebi ise piyasada ranger amarog hilux var onlar parsayı kaldıranlar arkadalarında l200 navara kalanları topluyor simdi pahalı ve iyi olan araçla girse bir anda ne rangeri ne amaroğu nede hiluxu yerinden edebilir o yüzden yer olaran l200 ve navarayı rakip olarak seçtiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım