FWD oversteer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
ESP ye gerek yok çünkü şase dengesi var, şimdi ki araçlarda aracın en maliyetli yeri yani şasesini ortak kullanıyorlar ve iyi bir sonuç ortaya çıkamayınca KAPANAMAYAN ESP ile dengeliyorlar

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Bu kasa fiesta'nın makyajsızını (şu ağlıyo gibi duran) sürmüştüm 5 yıl önce falan araba sürmeye yeni başlarken. O zamanlar oversteer, hisli direksiyon falan haberim yoktu ama diğer arabalara göre çok daha güzel hissettirmişti :D fırsatım olsa tekrar sürmek isterim :D

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
Bu kasa fiesta'nın makyajsızını (şu ağlıyo gibi duran) sürmüştüm 5 yıl önce falan araba sürmeye yeni başlarken. O zamanlar oversteer, hisli direksiyon falan haberim yoktu ama diğer arabalara göre çok daha güzel hissettirmişti :D fırsatım olsa tekrar sürmek isterim :D
Ford KA, Ford Puma ve 4/5 Fiesta bu araçların alt yapılara aynı, Ford Puma ve 4/5 Fiestaların iç mekana kadar aynı hatta Puma 1.7 motoru bizim kasalara tam uyumlu :D çok zevkli arabalar

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Ohoo bu ne ya hiç yol tutuş yok :p bayağı sakinsin ya tanımışsın artık arabanı. Tekerine daşş değmesin :)

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Sohbet zamanından hatırlıyorum ya o zaman da söylemiştim çözmüssün arabanı diye nerede ne yapacağını bilir artık o yüzden böyle rahat

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
@HenLeys mk5 bende ki ama 4 ile 5 arasında hiç bir fark yok
sadece benim kasa da yol pc geldi, renkli amblemli direksiyon, far ve tampon makyajı gibi ufak şeyler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım