Günün İfşası - 9 Mayıs '18

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Akif isimli nick ile giris yapan elemanin vag fanboylugu haricinde trolluk yaptigina denk gelmemistim. Bir kac defa bazi uyelerle konular uzerinden tartismasi ve fikirleri haricinde ekstra olarak ben de suphelenmemistim. Ilginc vallahi. Demek nispeten uslu duracagi zaman akif nickli hesabini kullaniyordu :D

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Akif isimli nick ile giris yapan elemanin vag fanboylugu haricinde trolluk yaptigina denk gelmemistim. Bir kac defa bazi uyelerle konular uzerinden tartismasi ve fikirleri haricinde ekstra olarak ben de suphelenmemistim. Ilginc vallahi. Demek nispeten uslu duracagi zaman akif nickli hesabini kullaniyordu :D

Ben de trolluk yaptigina denk gelmedim acikcasi. Sıkı bir vag fanboyuydu sadece, forum bir vag’ci daha kaybetti
Shdudhhcushcuf

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ben de trolluk yaptigina denk gelmedim acikcasi. Sıkı bir vag fanboyuydu sadece, forum bir vag’ci daha kaybetti
Shdudhhcushcuf
Normal sartlarda o hesap banlanmazdi ama forumda cift hesap yasak oldugu icin yalan oldu. Bir de musallanin bu foruma cektirdikleri yuzunden dogru duzgun bir hesapla gelse bile direkt banlanma ihtimali var :D Nerede vag konusu var onu gorebilirsiniz; segmentinin en iyisi, superb alin, golf alin v.b cumlelerini :D

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Normal sartlarda o hesap banlanmazdi ama forumda cift hesap yasak oldugu icin yalan oldu. Bir de musallanin bu foruma cektirdikleri yuzunden dogru duzgun bir hesapla gelse bile direkt banlanma ihtimali var :D Nerede vag konusu var onu gorebilirsiniz; segmentinin en iyisi, superb alin, golf alin v.b cumlelerini :D
Hahahahahah

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Abi geldi 10 dakika içinde banlandı zaten direkt :D

Hemen ikinci işim kime ait olduğunu bulmak oldu direkt.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Benimde bir vukuatım var. Ama berkin farkettimi bilmem. Ama öyle çoklu hesap değilde çoklu login...
3 bilgisayar 3 telefon 1 tablet ile 7 tane aygıt üzerinde foruma bağlanıyorum.
6 tanede ayrı internet bağlantısı kullanıyom.
Sıkıntı oluyormu acep...

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,556
1
5,978
4,270
Benimde bir vukuatım var. Ama berkin farkettimi bilmem. Ama öyle çoklu hesap değilde çoklu login...
Sıkıntı oluyormu acep...
Onu herkes yapıyor sürekli tek cihaz kullanmıyoruz sonuçta

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Sıkıntı oluyormu acep...
Yok abi sorun değil bu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım