Geçmiş Yıllara Ait Muayene Bilgisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Herkese merhaba! :) Bir kaç gündür araştırdığım fakat sonuca ulaşamadığım bir konu var. Aracımın geçmiş yıllara ait muayene bilgilerini öğrenmek istiyorum ama öğrenebileceğim bir platform bulamadım. Bu internet üzerinden mümkün müdür?

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Herkese merhaba! :) Bir kaç gündür araştırdığım fakat sonuca ulaşamadığım bir konu var. Aracımın geçmiş yıllara ait muayene bilgilerini öğrenmek istiyorum ama öğrenebileceğim bir platform bulamadım. Bu internet üzerinden mümkün müdür?
Muayene istasyonlarında söylüyolar kaç km de ne zaman yapılmış nolmuş diye yani en azından Antalyada söylüyolar. Yakınsa gidebilirsiniz

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Çok teşekkür ederim hocam. Muayene istasyonunun hangi şehirde olduğu önemli mi peki?
Yani çalışanlarına bağlı insaniyetli personeller ufak şeyleri görmezden bile geliyolar ama bazıları var çakmaklık çalışmıyo diye kusur yazan.
Aynı şehirde farklı istasyonlarda bile personel tutumu değişebiliyor. En azından bulunduğunuz ildeki istasyona gidip bilgi alabilirsiniz
Aracın muayene yapıldığı iller farklı diyosanız farketmez diye biliyorum Türkiye geneli kayıt tutuluyo çünkü

Son düzenleme:

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Yani çalışanlarına bağlı insaniyetli personeller ufak şeyleri görmezden bile geliyolar ama bazıları var çakmaklık çalışmıyo diye kusur yazan.
Aynı şehirde farklı istasyonlarda bile personel tutumu değişebiliyor. En azından bulunduğunuz ildeki istasyona gidip bilgi alabilirsiniz
Katılıyorum dediklerinize. Aracımın camında taş izi olmamasına rağmen "camda görüşü etkileyecek taş izi" kusuru yazmışlardı. Farklı bir istasyona gidip bilgi almayı deneyeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım