Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Légende Automobiles şirketi Fransız markanın sevilen modellerinden Renault 5’i yeniden hayata getirdi. Ama ne getiriş!
Çoğu otomobil sever için Renault 5’in özel bir yeri vardır. 80’li yıllarda önemli başarılara imza atan model hala unutulmuş değil. Hatta öyle ki model hakkında bir çok yeniden yapılış hikayesi var. Amerika’dan Avrupa’ya bir çok firma modele çeşitli modifikasyonlar uyguladı. Légende Automobiles’ın projesine baktığımızda ise oldukça futuristik bir tasarım görüyoruz. Özel tasarım tamponlar jantlar ve çizgiler dikkat çeken detaylar arasında. Kaputunun altında ise 400 beygirlik bir güç bulunuyor. Ancak fiyat ve seri üretim detayları henüz açıklanmadı. Firma ileriki günlerde bir açıklama yapacak.
renault-5-turbo-3-by-legende-automobiles-1.jpg

Renault da benzer bir proje ile karşımıza çıkmıştı
Modern ve elektrikli bir dokunuşa sahip ikonik Renault 5, bataryadan elektrikli güç-aktarma sistemlerine ve montajına...

Okumaya devam et...

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım