GIRTLAK GOLFÇÜ GELDİ HANIMM

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Aha gırtlak Golf vur vur vur. Bu nasıl halk arabası yav. Ülkenin %90 ı halk değil mi ? :D
Elinize sağlık.

AdamOpel

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
34
20
595
Golf her zaman iyi olmuştur. Test yazınızı da çok beğendim ama rakipleri ile fiyat kıyaslamasını doğru yaptığınızı düşünmüyorum. Sizin aracınız 95k benzer donanımlı Dynamic+gelişmiş park pilotu+sunroof ve 1.4 150 bg (daha güçlü) motorlu astra:84k liste fiyatı (fark 11k) eğer derseniz ki 150bg çok yakar o zaman 1.6 dizel motorlusu var o da 96k sizin aracınızdan 1k pahalı o da 136bg 320 torklu dizel motorun dezavantajı olsun. 308 1.2 130bg otomatik allure+comfort paket 88k (8k) ki sizin arabanızdan daha donanımlı olduğuna da eminim aynı arabanın cam tavansız hali 1.6 blueHDİ da 95k ki yine piyasanın en iyi dizel arabalarından biri geliyor. Böyle daha bir çok örnek var üzerine biraz daha koyup superb,mondeo,insignia gibi arabalarda geliyor ki öyle boş donanımlı arabalarda değil bence bu paket ile çok saçma bir araba comfortline+opsiyon daha çok mantıklı

Ali.

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
10
9
595
Golf her zaman iyi olmuştur. Test yazınızı da çok beğendim ama rakipleri ile fiyat kıyaslamasını doğru yaptığınızı düşünmüyorum. Sizin aracınız 95k benzer donanımlı Dynamic+gelişmiş park pilotu+sunroof ve 1.4 150 bg (daha güçlü) motorlu astra:84k liste fiyatı (fark 11k) eğer derseniz ki 150bg çok yakar o zaman 1.6 dizel motorlusu var o da 96k sizin aracınızdan 1k pahalı o da 136bg 320 torklu dizel motorun dezavantajı olsun. 308 1.2 130bg otomatik allure+comfort paket 88k (8k) ki sizin arabanızdan daha donanımlı olduğuna da eminim aynı arabanın cam tavansız hali 1.6 blueHDİ da 95k ki yine piyasanın en iyi dizel arabalarından biri geliyor. Böyle daha bir çok örnek var üzerine biraz daha koyup superb,mondeo,insignia gibi arabalarda geliyor ki öyle boş donanımlı arabalarda değil bence bu paket ile çok saçma bir araba comfortline+opsiyon daha çok mantıklı
İlk olarak şunu söyleyeyim ben bu yazıyı yazdığım zaman highline liste fiyatı 90.200 tl idi. Bu araç bizim olduğu için kafamıza göre 3 şey ekledik. Ben bu araç tamamiyle mantıklı demiyorum. Bu araç bizim ihtiyaçlarımızı karşılayacak araç. Siz de biliyorsunuz ki golfte opsiyonlara girildiği zaman fiyat aşırı artıyor. Astra ve 308 in golften daha ucuz olduğu malum. Siz de belirtmişsiniz zaten astra o yakıtı ile tsi ın rakibi değil. 308 rakip olabilir. O da hoş bir araç ama benim zevklerime göre fazla farklı bir araç. O yüzden zaten bizim tercihimiz golf oldu. Yazıyı beğendiğinize sevindim.

Stargazer

Profesör
10 Eyl 2016
109
101
1,085
Istanbul
Ben bi 25 yaş altı dizel sedancı gençlere, bir de 125 hp lik canavarların sürüş dinamiklerini tartışan gençliğe hayranım. Rakiplerinden ayıran sürüş dinamikleri neymiş mesela?

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,713
1
6,421
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Agalar, herşeyi geçtim, oto-farm nedir? Kimin sitesidir?
Bu siteye test yazoso yazan arkadaşlar kimlerdir?
Test için alınan arabalar eş dosttan mı toplanıyor yoksa bayiler mi veriyor?
Oto-farm a test yazan arkadaşlar maddi bir gelir mi elde ediyor?
Neden bu yazılar periyodik bi şekilde buralarda paylaşılıyor?
Oto-farm ı yaratan arkadaşlar otopark çıkışlılar mı?

Not: bu soruları sorarken bi art niyetim yok. Gerçekten merak ettiğimden soruyorum.

Ali.

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
10
9
595
Agalar, herşeyi geçtim, oto-farm nedir? Kimin sitesidir?
Bu siteye test yazoso yazan arkadaşlar kimlerdir?
Test için alınan arabalar eş dosttan mı toplanıyor yoksa bayiler mi veriyor?
Oto-farm a test yazan arkadaşlar maddi bir gelir mi elde ediyor?
Neden bu yazılar periyodik bi şekilde buralarda paylaşılıyor?
Oto-farm ı yaratan arkadaşlar otopark çıkışlılar mı?

Not: bu soruları sorarken bi art niyetim yok. Gerçekten merak ettiğimden soruyorum.
Sorularınızı teker teker cevaplayayım.
Otofarm; otopark gibi otomobil haberleri be testleri paylaşan bir sitedir.
4 kişinin ortak olduğu 1 kişinin kurucu olduğu bir sitedir.
Test yazısı yazan arkadaşların isimleri zaten yazının altında mevcut.
Şimdilik eş dosttan. Bayiden almıyoruz.
Maddi gelir sitenin küçüklüğünden dolayı yok sayılacak kadar az.
Sürekli burda paylaşma amacımız otoparkın çok geniş bir mecra olması ve içerisinde bilgili arkadaşların bulunması. Biz yaptığımız işi burda paylaşarak hem böyle güzel insanlara kendimizi farkettiriyoruz. Hem de sizin yorumlarınızı alarak kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz.
Otopark çıkışlıdan kasıt otoparkta çalışmak ise hayır. Ama bizi buluşturan otopark oldu.

Umarım merakınızı gidermişimdir. Farkedildiğimizi, önemsendiğimizi görmek bize mutluluk ve şevk veriyor.

And

Üye
8 Eyl 2016
144
1,419
3,035
40
İstanbul
Bu tür yazıları resimleriyle beraber buraya taşıyıp, icap ederse altına kaynak veriyoruz arkadaşlar. İçeriksiz link içeren başlıklar silinecek.

Teşekkürler.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım