Görmekten bıktığımız araç ve renkleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ibrahim.sirinoglu

Asfalt Kurutucu
7 Eyl 2016
25
8
595
arkadaşlar bu konuyu açmak artık şart oldu yolda beyaz araç görünce kafamı çeviriyorum millet renklere para vermemek için herkes beyaz alıyor özellikle bmw 5 serisi sizde buraya yolda görmekten bıktığımız araç ve renklerini yazın

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
"Beyaz" eşya tüm arabalar, estoril mavisi BMW, gri Fluence, kırmızı CLA. Ben bu arabaları gerçekten görmek istemiyorum.
Opak renk koyuyorsan mavisini koy, kırmızısını koy, bejini koy. Beyaz arabalar müşterilerin değil, üreticilerin ayıbı. O kadar metalik gri accent era gördüm, hala rahatsız olmam. O arabada varsa bu renk işi atla deve değildir.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Görmekten bıktığım beyaz-gri arabalar: fluence, symbol, linea, fiorina dahası var. En nefret ettiğim motorda 1.3 multijetler nedeni ise her yer de bu motor sesini duyuyorum.
Ekran Alıntısı.JPG

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Beyaz golf,bmw 3 içi de bej olan,opel corsa,citroen c3 daha vardır aklıma gelmiyor şuan keşke her yer alfa dolsa :(

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
İşte ikilemde bırakıyor insanı Alfa hem özel olsun istiyorsunuz ama hep görmek istiyorsunuz şansıma oturduğum yerde birinde Kırmızı bir Giuletta var ne kadar almayı düşünmesem de sürekli kesişiyoruz.

Bugun arkadaşlarla ruh mevzusunu konuşuyorduk işte Alfaların olayı bu almak için hiç bir sebebin yoktur ama hep görmek ve kullanmak istersin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım