Görmekten bıktığımız araç ve renkleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Onay Kalkan

Profesör
8 Eyl 2016
415
749
1,695
29
Sakarya
Marka
Hyundai
LFA gibi istisnaları saymazsak bütün beyaz araçlar... Hele Audi bayilerindeki kör edici beyazlık... Ek olarak, beyaz kadar olmasa da siyah ve açık renk grilerden de sıkıldım.

cnkakyz

Panpa
9 Eyl 2016
566
1,110
2,520
Ankara
Marka
Renault
Opak beyaz arabalar baydı artık, filo aracıda premiumlarda opak beyaz, en azından premiumlarda özel renkler görmek istiyor insan. Bide 40. yıl paket beyaz ve estoril f30 lar. Scirocco devri bitti 40.yıl f30 devri başladı resmen.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,601
18,387
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Sedefli beyaz bence çok güzel.Ama opak beyaz arabalardan bıktım.Her yerdeler.Gri hoşuma gidiyor özellikle tungsten gri @Deniz_Acikgul :)Beyazı tek yakıştırdığım araba bu:rolleyes:

Aygen

Profesör
8 Eyl 2016
87
78
1,060
26
Ankara
Marka
Audi
Estroil blue 320i, diger illerde durum nasil bilmiyoeum ama ankara da cok var. Estroil in bir anlami kalmadi artik.

vbalkan11

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
12
12
595
Bursa
Filo araclari, beyaz, gri symbol/fluence/linea/fiesta/focus/hafiften golf/corolla/astra/corsa vs...

Kirmizi ve beyaz leon. Fr paketli siyah leon o kadar şık geliyor ki gözüme denk geldigimde gozlerimi ayiramiyorum. Cok nadir var bu kombinasyon nedenini bilmiyorum ama leon alacak olsam direk siyah fr paket alirdim.

ardzngn

Asfalt Kurutucu
18 Eyl 2016
26
26
595
Ankara
Marka
BMW
Beyaz renk ucuzluktan çok, distrübitörlerin toplu olarak bu araçları sipariş etmesinden kaynaklanıyor. Kullanıcıların büyük kesimi beklemek yerine hazır araçları tercih ediyor. (Benim de yapmış olduğum gibi:) )

S.Urhan

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
13
4
595
Inanın ben de sınır oluyorum ama kırmızı ıbıza aldıktan sonra farkettım, beyaz ve gri arabadan başka bırsey almak mantıksız. Arabayı temızlettırıyorum 3-4 saat sonra uzerındekı tozu gözle gayet rahat bır sekılde goruyorsunuz. Hele kı sedeflı beyaz alın kafanız rahat olsun.

MertKaloglu

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
40
48
685
Ankara
Marka
Skoda
Beyaz linea-fluence ve hyundai accent.. Arkadaş arabayı sanki satın almıyolar Kızılay dağıtıyor Her sokak başı accent görmekten bıktım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım