Görmekten bıktığımız araç ve renkleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tacin

Asfalt Kurutucu
19 Eki 2016
3
1
545
İnsanlar araçlarında neden gri renk tercih ederler senelerdir anlam veremem.gri araba almak bence onca parayı çöpe atmak gibi gelir

CanSoylu

Profesör
8 Eyl 2016
258
353
1,445
44
İstanbul
özellikle siyah renkli arabalar olmak üzere kırmızı mavi metalik olan araçları YIKAMASI 15 DAKİKA SİLMESİ 30 DAKİKA etti 45 DAKİKA
lakin 45 dakika aracı kullanmadan sanki hiç yıkamamışsın hele bir de yağmur tiselerde güneş açarsa tanımak ne mümkün.
Fakat "beyaz" renk esli "clear" reklamları gibi "YIKA VE ÇIK" kurulama bile. Hatta 2 ay yıkama yine aynı.
Özellikle benim ve bu sitedeki birçok kullanıcı gibi çizik pimpiriklisiyseniz beyaz hariç diğer renklerde çizikler gün geçtikçe arttıkça çıldırmamak mümkün olmuyor

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Burası Osmanbey. Nereye baksam beyaz minibüs.

Ekli dosyalar

• aa.JPG
    aa.JPG
    100.4 KB · Görüntüleme: 75

fthz

Profesör
19 Eyl 2016
111
60
1,035
38
istanbul
İnsanlar araçlarında neden gri renk tercih ederler senelerdir anlam veremem.gri araba almak bence onca parayı çöpe atmak gibi gelir

Gri derken gümüş gri mi? Mesala ben genel renkleri tercih ederim; beyaz, siyah, gümüş. Çünkü ikinci elde satması daha kolay ama yeşil, kırmızı, bej, kahverengi almam, mesela Leon'u alor mavi almam :)

CanSoylu

Profesör
8 Eyl 2016
258
353
1,445
44
İstanbul
Önemli bir noktayı atlamışım daha önceki siyah aracımda özellikle yaz mevsimi gelir gelmez araca biner binmez elim "klimaya" giderdi beyaz dan sonra çok sıcak günler hariç hemen açmıyor ya da uzun süre klima açık bırakmıyorum

Tunc

Profesör
8 Eyl 2016
105
212
1,435
34
İzmir
Beyaz ve açık tonda gri araba görmekten sıkıldım. Ayrıca markası modeli farketmez, elimde olsa İzmir içinde dolaşan 34 plakalı filo araçlarının tümünü bir otoparkta toplayıp yakardım.

JustLikeOldTimes

Profesör
15 Eyl 2016
72
80
1,010
özellikle siyah renkli arabalar olmak üzere kırmızı mavi metalik olan araçları YIKAMASI 15 DAKİKA SİLMESİ 30 DAKİKA etti 45 DAKİKA
lakin 45 dakika aracı kullanmadan sanki hiç yıkamamışsın hele bir de yağmur tiselerde güneş açarsa tanımak ne mümkün.
Fakat "beyaz" renk esli "clear" reklamları gibi "YIKA VE ÇIK" kurulama bile. Hatta 2 ay yıkama yine aynı.
Özellikle benim ve bu sitedeki birçok kullanıcı gibi çizik pimpiriklisiyseniz beyaz hariç diğer renklerde çizikler gün geçtikçe arttıkça çıldırmamak mümkün olmuyor
Kimse sizin beyaz arabanıza dönüp bakmaz boşuna pimpiriklik edip kendinizi yormayın.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,639
2
9,528
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
-Symbol BYZ -Golf BYZ
-Fluence BYZ -Kurye BYZ (Courier)
-Clio BYZ -Leon Abartı Modifiye Her Renginden İğreniyorum Artık
-Linea BYZ -Apaçi Modifiye Kuş Serisi Her Renginden İğreniyorum
-Passat B7-8 SYH/BYZ -Polo BYZ
-Toros Sıkıldım Artık Özellikle Arkamda Benimle Aynı Hızda Gitmeye Çalışıp Frene Basınca O Kabak Lastiklerden Kalitesi Belli Olmayan Lastiklerden Çıkan Duman Ve Fren Sesi...
-Corolla BYZ -Civic BYZ
-BMW Özellikle Mavisinden Artık İğreniyorum Yerlede Geziyor Araç Yazık Acıyorum BMW'ye Firma Olarak...
-Mercedes-Benz Ben Şahsen Zengin Serçesi Olarak Adlandırdığım CLA'nın Tüm Renklerinden Tiksiniyorum Yeter.

Daha Yazardım Yoruldum :D

CanSoylu

Profesör
8 Eyl 2016
258
353
1,445
44
İstanbul
Farklı renk iyi hoş ama çoğu araç RENK KARTELASI gibi geziyor ön kapı başka ton arka kapı başka ton gibi işlem görmüş yerleri renk tonu tutmadığı için sırıtıyor

tacin

Asfalt Kurutucu
19 Eki 2016
3
1
545
Aynen gümüş gri yada platin gri vs.siyah güzeldir zamanında rock siyah puntom vardı ancak çok kir gösterir ve çiziği çok ağlardı.leon mk2 konusunda ve auriste tercih kesinlikle beyaz olmalı diğer renkler olmuyor.alor mavi emin değilim ama sanırım leon mk3 de kullanıldı çok tatlı bir renk ama lokal boya gerekirse nasıl renk tutturulur ceseret gerek :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım