Gösterge camı, bilgi yardımı istiyorum.

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
IMG_20200724_141048_555.jpg

Bu parçayı restore etmenin yolu varsa nedir

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Camdaki çizikler ve yılların yorgunluğu için bence plastx kullanabilirsin. Kullanan çoğu kişi memnun kalıyor. Ayrıca arta kalanla da farlarını da temizlersin bayağı iyi olur.
Yerine oturtmak için de şeffaf silikonu hafif sıkarak oturtursan kenarlardan toz almasının da önüne geçersin ama dikkatli ve az sık. Bir gün yine açmak gerekirse sıkıntı yaratmasın.

s-works

bayram başkaya
Asfalt Kurutucu
17 Tem 2020
10
17
595
33
Esenyurt
Marka
Volkswagen
Polisaj ile büyük ölçüde düzelecektir. Yakından görmediğim için net bir şey diyemiyorum. İstanbul'da iseniz yardımcı olurum. Değilseniz bulunduğunuz ildeki Detailing işiyle ilgilenen bir dükkandan yardım alabilirsiniz.

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Polisaj ile büyük ölçüde düzelecektir. Yakından görmediğim için net bir şey diyemiyorum. İstanbul'da iseniz yardımcı olurum. Değilseniz bulunduğunuz ildeki Detailing işiyle ilgilenen bir dükkandan yardım alabilirsiniz.
İstanbul'da değilim ya, en iyisi parçayı çıkartıp göstermek olacak sanırım, bir kaç yerde derin çizik de var, lekelerin cilayla çıkacağını da sanmıyorum.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Fazla cilan varsa deneyebilirisin.Golf V in plastik far camlarını biz öyle açtık.7-8 ay oldu fena değil daha parlak duruyor, solmadı.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım