Golf 1 & 3.5 Cabriolet

stak67

Düz Yol Gazcısı
Panpa puanı
73
Merhaba. Araçların ikiside bende. Mk1'i ben kullanıyorum, 3.5'i ise kardeşim kullanıyor. İkisi'de gümrükten alınma ve kondüsyonları benim için iyi durumda :) Mk1 1988 model 1.6 Diesel, 3.5 ise 2001 model 1.9TDI motorlu. Mk1 278.xxx KM'de 3.5 ise 78.xxx km'de. İkisi birlikte video yapılabilir diye düşünüyorum.

m.kucukogluu

Düz Yol Gazcısı
Panpa puanı
64
maşallah ikisi de çok güzelmiş. İnşallah testi olurda keyifle izleriz :)

Toprak38

Profesör
Panpa puanı
2,321
Marka
Fiat
Ankaradaki Autofest te hayran kalmıştım mk1 e şimdi farkettim forumdan olduğunu arabanın :D Araçlarınızla mutluluklar dilerim

stak67

Düz Yol Gazcısı
Panpa puanı
73
İkisi aynı anda test edilip Golf'ün tarihi hakkında bahsedilen bir video olabilir. Merakla bekliyoruz @sinan. Arabalar çok güzel güle güle kullanın :)
Teşekkürler :) kış geliyor artık ama :)
Maşallah Maşallah güle güle kullanın gerçekten çok güzeller
@Porsche görmemiş heralde burayı :)
Garaj bölümünde yorum yapmıştı oda :)

Gormez miyim makinaları çok önceden biliyordum :rolleyes:o_O:D mükemmeller
teşekkürler.

volkswagenin gerçek volkswagen olduğu zamanlar :D inşallah testleri gelir çok güzeller :D
Otomobillerin genel olarak en sevdiğim dönemi 80ler ve 90lar :) Teşekkür ederim.

maşallah ikisi de çok güzelmiş. İnşallah testi olurda keyifle izleriz :)
Teşekkürler.

Ankaradaki Autofest te hayran kalmıştım mk1 e şimdi farkettim forumdan olduğunu arabanın :D Araçlarınızla mutluluklar dilerim
Teşekkür ederim. Orada 90'lar standındaydık ama 2.gün gidemedim özel durumlardan.

ismail-abi

Takipçi
Panpa puanı
1
Jetta 1 var toplamayı düşünüyorum ancak far kısmını golf gibi yapmak istedğim için çamurlukların değişmesi mi lazım. Sadece çamurluk değiştirmekle hallolur mu.

stak67

Düz Yol Gazcısı
Panpa puanı
73
Jetta 1 var toplamayı düşünüyorum ancak far kısmını golf gibi yapmak istedğim için çamurlukların değişmesi mi lazım. Sadece çamurluk değiştirmekle hallolur mu.
Merhabalar. Çamurluklar, panjur, far paneli, ön panel değişmesi gerekiyor. Kaput ve tampon her ikisinde de aynı.

ykaraca

Senkromeççi
Panpa puanı
13
İkisi birlikte çok güzel bir video çıkabilir. Güzel olur seyretmek.