Golf 6 Gizli Özellik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Arkadaşlar merhaba, 2011 Golf 6 trendline sahibiyim, gizli özellik açtırmak istiyorum, Ankara’da nereyi önerirsiniz ve hangi özellikler açılabilmektedir?

emreogut

Taklacı Güvercin
17 Mar 2017
32
32
295
Marka
Opel
Açan bir abim var eğer isterseniz irtibat numarası verebilirim..
Ancak golf 6 da fazla birşey açılmıyor en belirginleri XDS nin hassasiyetinin artırılması, kapıların 15 km yi geçtikten sonra otomatik kilitlenmesi gibi şeyler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Açan bir abim var eğer isterseniz irtibat numarası verebilirim..
Ancak golf 6 da fazla birşey açılmıyor en belirginleri XDS nin hassasiyetinin artırılması, kapıların 15 km yi geçtikten sonra otomatik kilitlenmesi gibi şeyler

Arabamda esp yok zaten, sadece asr var, xds olmaz, 20 km/s i geçince kitleniyor zaten. Bari şu arabayı açınca parkları falan yaksın.

emreogut

Taklacı Güvercin
17 Mar 2017
32
32
295
Marka
Opel
Arabamda esp yok zaten, sadece asr var, xds olmaz, 20 km/s i geçince kitleniyor zaten. Bari şu arabayı açınca parkları falan yaksın.

Evet onlar açılabilir bakmak lazım bakmadan konuşmak yanlış olur

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
Kontak çevirince halk arasında ''kadran selamlama'' denilen şeyi açtırıyorlar diye biliyorum.

emreogut

Taklacı Güvercin
17 Mar 2017
32
32
295
Marka
Opel
2009 clio symbol 1.5dci ye yapabilir miyiz

Kadran selamlama olmaz ama bazı renolarda yol bilgisayarı açılıyor ekran destekliyorsa ve yoksa tabii ve bazılarında ESP açılıyor tabiki altyapısı varsa ama sanmıyorum symbol de açılacağını

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım