GTR Testi Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,062
6,940
5,020
github.com
Marka
BMW
Son düzenleme:

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
GTR cidden çok güzel bir araba hakikaten mühendislik harikası ama artık şu GTR taleplerini heryerde görmekten bana gına geldi, arabadan soğudum arkadaş... Sinan abi bulursa zaten çekeceği ilk araçlardan biri olduğunu daha kaç kere söyleyecek. İnsanları bu kadar fazla darlamayın arkadaşlar.

Son düzenleme:

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,062
6,940
5,020
github.com
Marka
BMW
GTR cidden çok güzel bir araba hakikaten mühendislik harikası ama artık şu GTR taleplerini heryerde görmekten bana gına geldi, arabadan soğudum arkadaş... Sinan abi bulursa zaten çekeceği ilk araçlardan biri olduğunu daha kaç kere söyleyecek. İnsanları bu kadar fazla darlamayın arkadaşlar.
Kimseyi darlamak gibi bir amacım yok. Her videonun altında yorumu var , adam akıllı bir incelemesi de yok.(Benzin TV hariç) Sinan gibi değerini bilen işin mühendislik kısmına değinebilecek birinin test etmesi gereken bir araç olduğu için yazdım. Kanal bu kadar yükselmişken bu testin olması gerektiğini düşünüyorum Ne demek yani insanları darlamayin ?

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Kimseyi darlamak gibi bir amacım yok. Her videonun altında yorumu var , adam akıllı bir incelemesi de yok.(Benzin TV hariç) Sinan gibi değerini bilen işin mühendislik kısmına değinebilecek birinin test etmesi gereken bir araç olduğu için yazdım. Kanal bu kadar yükselmişken bu testin olması gerektiğini düşünüyorum Ne demek yani insanları darlamayin ?
Sinan abi kondisyonu yeterince iyi bir araç denk gelirse zaten çekeceğini söylemişti daha öncesinde. Bu durumun üstüne hala darlamak bence yanlış. Bana kalırsa Volkswagen Phaeton testi yapılmalı çünkü çok teknoloji ve hikayesinolan bir araç ama bunu söylemeyi gerek görmüyorum çünkü Sinan abi zaten yeteri kadar temiz bir örneğini bulursa çekecektir. Belkide otopark.com açıldığından beri GTR test isteği geliyor emin olun Sinan abi bunun farkında daha fazla GTR talebinde bulunmak ben dahil olmak üzere çoğu kişiyi araçtan soğutabilir...

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,062
6,940
5,020
github.com
Marka
BMW
Sinan abi kondisyonu yeterince iyi bir araç denk gelirse zaten çekeceğini söylemişti daha öncesinde. Bu durumun üstüne hala darlamak bence yanlış. Bana kalırsa Volkswagen Phaeton testi yapılmalı çünkü çok teknoloji ve hikayesinolan bir araç ama bunu söylemeyi gerek görmüyorum çünkü Sinan abi zaten yeteri kadar temiz bir örneğini bulursa çekecektir. Belkide otopark.com açıldığından beri GTR test isteği geliyor emin olun Sinan abi bunun farkında daha fazla GTR talebinde bulunmak ben dahil olmak üzere çoğu kişiyi araçtan soğutabilir...
Kimsenin boğazına sarılmıyorum ben de bu test gelsin diye .Söylemek istediğim şey sadece bu testi kanalda görmek istiyorum hepsi bu. Tepkinizi anlıyorum haklisiniz da ama insanları darlamayin diyince ben de üstüme alinirim.

sinan

Yönetici
Yönetici
Admin
8 Eyl 2016
417
4,115
4,095
37
İstanbul
Sevgili @sinan SS Motors'a Black Edition GTR gelmiş. Test etme durumumuz nedir ?
Not: Konuyu ayrı bir başlık olarak açmamdaki amaç forum üyelerince Sinan abiyi daha rahat baskı altına alıp çaresiz bırakmak için :)
Edit: Ilan linkini ekliyorum
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-r-35-black-edition-akrapovic-547533267/detay

Genelde Ferhat abiden test talepleri geliyor. Şunu çekelim vs. diye. Eğer araç konsinye değilse çekilebilir. Bir mesaj atarım. Ama gerçekten hakkını vererek gtr çekmek istiyorum. Hakkımı Kıbrıs'ta kullanabilirim ;)

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,062
6,940
5,020
github.com
Marka
BMW
Genelde Ferhat abiden test talepleri geliyor. Şunu çekelim vs. diye. Eğer araç konsinye değilse çekilebilir. Bir mesaj atarım. Ama gerçekten hakkını vererek gtr çekmek istiyorum. Hakkımı Kıbrıs'ta kullanabilirim ;)
Bunun gibi otomobil tarihine yön veren araçlara gerektiği değeri vermek en doğrusu olur bence de. Kıbrıs da aslında imkan varken R34'ün de olsa dünya çapında test olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım