Hangi ticari minibüsü seçersiniz

Hangi minibüs'ü tercih edersiniz?

• Ford Transit

Kullanılan: 9 21.4%
  • Renault Master

Kullanılan: 1 2.4%
  • Mercedes Sprinter

Kullanılan: 17 40.5%
  • Volkswagen Crafter

Kullanılan: 12 28.6%
  • Peugeot Boxer

Kullanılan: 0 0.0%
  • Fiat Ducato

Kullanılan: 2 4.8%
  • Citroen Jumper

Kullanılan: 0 0.0%
  • Diğer

Kullanılan: 1 2.4%

• Kullanılan toplam oy
    42
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,629
1
64,437
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Dönüş açısı diye bir şey olmadığını zaten herkes biliyor hocam, araba dönmüyor resmen :D

aah ahh 3 gündür araba bozuk diye dolmuşla gidip geliyorum, en arka koltukta motor sesini titreşimlerini bütün iç organlarımda hissediyorum :D Üstüne üstlük bi de zemin karlı, zaten dönmüyor. Arka kapıdan gelen her an açılıp bizi yola atacakmışcasına sesine kadar muazzam araba :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,629
1
64,437
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Karsan J10 2.8 var birde esas o felaket :D:D

j10lar sosyete karsanı, onların direksiyon falan dönüyor, sen j9la okula gelip gittin mi ?

Ben 8 sene bununla ilkokula gittim geldim :D :D

peugeot-j9-2.jpg

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,171
45,737
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Karsan J10 2.8 var birde esas o felaket :D:D
aah ahh 3 gündür araba bozuk diye dolmuşla gidip geliyorum, en arka koltukta motor sesini titreşimlerini bütün iç organlarımda hissediyorum :D Üstüne üstlük bi de zemin karlı, zaten dönmüyor. Arka kapıdan gelen her an açılıp bizi yola atacakmışcasına sesine kadar muazzam araba :D
Nerden baksan motoruyla, kaportasıyla, direksiyonuyla komple eziyet bir alet.
Zonguldak'ın dik yokuşlarında arkasında kalma sakın, bütün merkezi trafiğe kitliyor. Adam bağırta bağırta yokuşu çıkamıyor, ben peşinde 1.vites yarım debriyaj yapa yapa çıkıyorum. Zonguldak gibi yokuşu bol olan memlekette o araca trafiğe çıkma ruhsatı verene sövmek lazım.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,629
1
64,437
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Nerden baksan motoruyla, kaportasıyla, direksiyonuyla komple eziyet bir alet.
Zonguldak'ın dik yokuşlarında arkasında kalma sakın, bütün merkezi trafiğe kitliyor. Adam bağırta bağırta yokuşu çıkamıyor, ben peşinde 1.vites yarım debriyaj yapa yapa çıkıyorum. Zonguldak gibi yokuşu bol olan memlekette o araca trafiğe çıkma ruhsatı verene sövmek lazım.

J9la lavuarın ordaki hastane bayırını çıkmaya çalışanı gördüm ben :D Hayır ruhsat alması falan ayrı olay da şoföre de zulüm araba, MAgiruslar efsane çekiyor ama :D :D Listede magirusta yok bak :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,171
45,737
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
J9la lavuarın ordaki hastane bayırını çıkmaya çalışanı gördüm ben :D Hayır ruhsat alması falan ayrı olay da şoföre de zulüm araba, MAgiruslar efsane çekiyor ama :D :D Listede magirusta yok bak :D
Magirüsü doldurunca onlar da çıkamıyor, ancak bağırıp duman atıyorlar ama j9'a göre yine iyi :D Hastane bayırını bazen benim araçla ben bile zor çıkıyorum :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,629
1
64,437
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Magirüsü doldurunca onlar da çıkamıyor, ancak bağırıp duman atıyorlar ama j9'a göre yine iyi :D Hastane bayırını bazen benim araçla ben bile zor çıkıyorum :D

o bayırı bizim patronun hurda favoritte zor çıkıyodu, bizim 2.0 taunus ıstırıyo ıstırıyo :D :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,171
45,737
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
o bayırı bizim patronun hurda favoritte zor çıkıyodu, bizim 2.0 taunus ıstırıyo ıstırıyo :D :D
Aşağıdan kaptırıp hızlanırsam 3.viteste bile çıkıyorum ama hiç hızlanmadan çıkmaya kalkarsam 2.vites yarım gazdan fazla basmam gerekiyor ki çıksın :D bu arada o ikinci resimdeki boş arazinin bir kısmını yol yaptılar :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,629
1
64,437
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Aşağıdan kaptırıp hızlanırsam 3.viteste bile çıkıyorum ama hiç hızlanmadan çıkmaya kalkarsam 2.vites yarım gazdan fazla basmam gerekiyor ki çıksın :D bu arada o ikinci resimdeki boş arazinin bir kısmını yol yaptılar :)

Aynen aynen favoritle de öyle aşağı sağlık ocağının ordan hızlanmak lazım :D taunusla öyle değil ama hızlanmadan çıkarsak 3ncü viteste de çıkıyo köpek gibi ıstırıyo 2.0 arkadan itiş olunca :D gerçi şimdi yatak sardı, yatıyo.

Eylül ayında 2 günlüğüne gelmiştim o zaman gördüm bence güzel olmuş şehir içi trafiğine girmeden soğuksuya sapak. Bu şekilde rezalet duracağına bi işe yarar hiç olmazsa zaten limanı tır parkını lunaparkı falan kaldırmışlar bari işe yarasa

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,171
45,737
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Aynen aynen favoritle de öyle aşağı sağlık ocağının ordan hızlanmak lazım :D taunusla öyle değil ama hızlanmadan çıkarsak 3ncü viteste de çıkıyo köpek gibi ıstırıyo 2.0 arkadan itiş olunca :D gerçi şimdi yatak sardı, yatıyo.

Eylül ayında 2 günlüğüne gelmiştim o zaman gördüm bence güzel olmuş şehir içi trafiğine girmeden soğuksuya sapak. Bu şekilde rezalet duracağına bi işe yarar hiç olmazsa zaten limanı tır parkını lunaparkı falan kaldırmışlar bari işe yarasa
Ben kışın o yokuşu kullanamıyorum, malum mesafeler kısa dizel ısınmıyor. O yokuşta motoru zorlamak istemiyorum o sebeple yolumu uzatıyorum :) Taunus eski toprak sağlığına kavuşur hemen bişi olmaz ona sen rahat ol, bakalım yıktılar her yeri ne yapacaklar göreceğiz :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,171
45,737
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Şu iç mekan özgünlüğü, ahşap kaplama premium havası, top gibi insan sektiren koltuğu, muşambamsı bir cisimle sarılan yolcu koltukları, mütemadiyen çalışmayan hız göstergesi ibresi, motor kapağı üzerinde giden yolcunun hissettikleri.. En en önemlisi de o vites bölgesi, yolcularla ortak değiştirilsin diye şoförün mümkün olduğunca uzağına koyulan o vites kolu, her değiştirdiğinde gelen o klik sesleri, şoförün elinin vitese gitmesi 1 saniye, kaldırıp tekrar direksiyona götürmesi 30 saniye olan tripvari hareketleri... Bitiyorum.. Kesinlikle tercih magirüs.
magirus_477861.jpg

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım