KAPALI Heel and toe sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ciftvanoss

Asfalt Kurutucu
11 Eyl 2019
116
75
635
zonguldak
Marka
BMW
Selamlar, heel and toe’ yu tam olarak yapamıyorum, sinan abinin s2000 videosundaki gibi uygulamaya çalışıyorum fakat ayaklarım 45,5 numara,frene parmak ucumla bastığımda topuğum değmiyor gaza,eğer ayağımın ortası ile frene basarsam çok az topuğumla dokunabiliyorum ama yeterli baskıyı uygulayamıyorum ,büyük ayaklı olupta tavsiye vermek isteyen varsa yardıma ihtiyacım var 😁
Aracın pedalları nispeten birbirine yakın ,fazla bir fark yok
Konunun garipliği yüzünden herkesten özür dilerim 😀

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Fren pedalının tamamını kullanmak zorunda değilsiniz mesela benim ayağım çok küçük yeri geliyor doldurmuyor arada ki boşluğu dolayısıyla fren pedalının köşesi ve gaz pedalı ile hamlemi tamamlıyorum.Tekniğin adından ileri gelen heel and toe yu tam anlamıyla ayak baş parmağı ucu ve topuk tabanı değecek şekilde olmasına gerek yok işlevi yapacak şekilde kombinasyonlar uygulayabilirsiniz.Biraz pratik isteyen bir mevzuu ilk olarak araç boşta yokuş inerken yapmaya başlayarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
topukla veya ayağınızın ortasıyla frene basıp parmak ucuyla gaza basmayı deneyebilirsiniz. Sonuçta amaç aynı: revmatch

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım