Her şeyin başlangıcı (Karting)

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Sürüşümü geliştirmek için genelde arkadaşlarla kartinge giderim ve bunları başka bir bakış açısıyla izlemek için kaydetmeye karar verdim, gördüğünüz eksik vs varsa feedback alırım 😇

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Sürüşümü geliştirmek için genelde arkadaşlarla kartinge giderim ve bunları başka bir bakış açısıyla izlemek için kaydetmeye karar verdim, gördüğünüz eksik vs varsa feedback alırım 😇

Ben beğendim oldukça düzgün çizgin var, saçma sapan süre kaybına mal olacak yanlamalar yapmıyorsun.Yalnız uzun düzlükten sonraki 2.virajda kaymadan dolayı çoğu kez Kart devirden düştü dolayısıyla süre kaybı olmuştur orada onun haricinde uzun düzlüklerden sonra gelen dar u virajlarda daha geç fren yapıp daha genişten alabilirsin.

Keşke benim de çevremde böyle karting yapacak elemanlar olsa... :DAracınızın plakası Ankara plakalı yoksa?Ankara'da mısınız?Karting alanı tanıdık gelmedi Hipodrom ya da Eymir'in oradaki pist değil sanırsam.

Son düzenleme:

quattroportem90

Asfalt Kurutucu
21 Kas 2019
124
97
560
34
İzmir
Marka
Aixam
bilkent speedpark karting mekanının adı... yaptığınız tur zamanını da paylaşırsanız daha bilgilendirici olur...

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Ben beğendim oldukça düzgün çizgin var, saçma sapan süre kaybına mal olacak yanlamalar yapmıyorsun.Yalnız uzun düzlükten sonraki 2.virajda kaymadan dolayı çoğu kez Kart devirden düştü dolayısıyla süre kaybı olmuştur orada onun haricinde uzun düzlüklerden sonra gelen dar u virajlarda daha geç fren yapıp daha genişten alabilirsin.

Keşke benim de çevremde böyle karting yapacak elemanlar olsa... :DAracınızın plakası Ankara plakalı yoksa?Ankara'da mısınız?Karting alanı tanıdık gelmedi Hipodrom ya da Eymir'in oradaki pist değil sanırsam.
Yorumunuz için çok teşekkür ederim öncelikle, o U virajda genelde sorun yaşıyorum.
Bilkentteki pist, ankaradayım hocam

Son düzenleme:

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Yorumunuz için çok teşekkür ederim öncelikle, o U virajda genelde sorun yaşıyorum.
Bilkentteki pist, ankaradayım hocam
Eğer kadroda eksiğiniz olursa mesaj atmanız yeterli;) ben Eymir'de ki pisti daha çok seviyorum ama çok daha teknik gösterilen yüksek hızlara çıkılan bir pist.

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Eğer kadroda eksiğiniz olursa mesaj atmanız yeterli;) ben Eymir'de ki pisti daha çok seviyorum ama çok daha teknik gösterilen yüksek hızlara çıkılan bir pist.
Ya ben orayı biliyorum sanırım, sadece bir virajda fren yapılan yer değil mi 😅
Asla ısınamadım oraya, yağmurda falan fena olmuyor ama

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım