Herkese selamlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

olric

Mert
Düz Yol Gazcısı
18 Tem 2020
9
55
110
28
İstanbul
Marka
BMW
Herkese selamlar ben Mert. İnşaat mühendisiyim şu an eğitimime master yaparak devam ediyorum. İstanbul'da ikamet ediyorum. Motor ustası kendi iş yerine sahip bir babaya sahibim Bosh yetkili servisi olarak hizmet veriyoruz. Baba mesleğinden dolayı otomobiller içerisinde büyüdüm diyebilirim. Uzun zamandır youtube üzerinden otoparkı takip ediyordum. Forumda da olup sizlerle bilgi alışverişi yapmak istedim. Yakın zamanda ailemiz için güzel bir e36 aldık onunla ilgili paylaşımlar da yapmak istiyorum. Forum üzerinden ustalara sormak istediğiniz soruları da babama yönelterek sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. Aşağıya da aracımızın bir fotoğrafını bırakıyorum. Tekrar selamlar...

1.jpg

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
yazıyı okuyunca aklıma 2000'lerin başında evlere sulu süpürge satmaya gelen pazarlamacılar geldi. abim şimdi babam usta, ben de inşaat mühendisiyim, nasıl yalan atabilirim yaaa?. sen bu süpürgeyi al abim, çalıştırma bile, o derece. araç çok güzel görünüyor, yılların bosh servisi saygıdeğer babanız ve 2 kalem oynatmasıyla plazalar kurabilecek sizin elinizde eminim bi +300 beygiri var.

olric

Mert
Düz Yol Gazcısı
18 Tem 2020
9
55
110
28
İstanbul
Marka
BMW
yazıyı okuyunca aklıma 2000'lerin başında evlere sulu süpürge satmaya gelen pazarlamacılar geldi. abim şimdi babam usta, ben de inşaat mühendisiyim, nasıl yalan atabilirim yaaa?. sen bu süpürgeyi al abim, çalıştırma bile, o derece. araç çok güzel görünüyor, yılların bosh servisi saygıdeğer babanız ve 2 kalem oynatmasıyla plazalar kurabilecek sizin elinizde eminim bi +300 beygiri var.

selamlar güldürdünüz baya tekrar okudum gerçekten öyle bir hava oluşmuş. Babam ve bende takıntı arabaları yüklemek değil daha çok orjinal haline döndürmek ve orjinal halini korumak. Zaten otomatik vites olduğu için pek de yatkın değil.Bize göre aracın eksiği teybi çok itici bir teybi var. Orjinal düzgün bir teyp bulmaya çalışıcaz. Ondan sonra yıkar yıkar kurularız artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım