Herkeze Selamlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Feridun

Profesör
24 Ara 2017
185
678
2,135
Ankara - Almanya
Marka
Nissan
Merhaba arkadaslar. Ben araniza almanya frankfurt dan katiliyorum aslen ankaraliyim son 2.5 yildir burdayim.29 yasindayim bir kiz cocugu babasiyim. Uzun suredir youtube ve sosyal medyadan takip ediyordum en sonunda buraya uye oldum. Bmw e90 kullanicisiyim simdilik ;) aranizda olmaktan mutluluk duyuyorum herkeze keyifli forumlar.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,285
1
9,436
4,970
kocaeli
Profil fotoğrafınizda R34 görünce heyecanlandim hemde frankfurt falan :)

Aramıza hoşgeldiniz :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Feridun

Profesör
24 Ara 2017
185
678
2,135
Ankara - Almanya
Marka
Nissan
Profil fotoğrafınizda R34 görünce heyecanlandim hemde frankfurt falan :)

Aramıza hoşgeldiniz :)
Tesekkur ederim hosbulduk. R34 hayalimdir ins kisa bir sure zarfi icerisinde gerceklestirecegim. Fakat bu konu hakkinda bir kac dusuncem var bunu sizlere sormak sizlerin fikirlerinizi almaktan memnuniyet duyarim. Sohbet kisminda acmam gerekiyor sanirim bu tur konulari.

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,543
2,717
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Öncelikle hoş geldin. ;)
Ukalalık gibi bir derdim yok ama "herkez" değil "herkes" olacak ve bunun gibi yazım hatalarına karşı biraz takıntılı biriyim kusura bakma.

Feridun

Profesör
24 Ara 2017
185
678
2,135
Ankara - Almanya
Marka
Nissan
Öncelikle hoş geldin. ;)
Ukalalık gibi bir derdim yok ama "herkez" değil "herkes" olacak ve bunun gibi yazım hatalarına karşı biraz takıntılı biriyim kusura bakma.
Estf nedemek tabi varsa bir hatamiz bilmek isterim. Bende farkina vardim fakat düzelt secenegini bulamadim o sekilde kaldi. Bu arada hosbulduk cok guzel sicak bir ortam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım