Hırsızlığa karşı ne önlem alıyorsunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arjin

Profesör
12 Eyl 2016
260
202
1,145
İstanbul
Marka
Ford
Merhaba ben İTÜ Makina Mühendisliği okuyorum önümüzdeki ay Work and travel ile kuzenimle amerikaya gideceğiz orada 1996-2000 model arası camry almayı planlıyoruz ama biraz araştırınca çok çalınan bir araba olduğunu öğrendik arabayı korumak için direksiyon kilidi,jant kilidi mi yoksa buji kablolarını çekmek yada akü kutuplarını sökmek gibi mi uygulamalar daha efektif olur?

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
20 kusur yasinda Camry’i kim neden calsin ki ? Zaten o yastaki Camry Amerika’da kac paradir ki ? Basini belaya sokmaya degmez. Ghetto’da bile calmazlar
Eger varsa oyle bir sey ABD bitmis

arjin

Profesör
12 Eyl 2016
260
202
1,145
İstanbul
Marka
Ford
Parça olarak satıyorlarmış birde ımmobilizer yok arabada çalması kolay o yüzden tercih ediliyormuş
MdqXyN.jpg

Son düzenleme:

arjin

Profesör
12 Eyl 2016
260
202
1,145
İstanbul
Marka
Ford
e sizde camry almayın daha guncel araba alın sudan ucuz nasılsa.
:D öyle de bizim alacağımız fiyata bozulmayan dayanıklı bir şey almamız lazım gönül ister alalım AMG,M ama parçası çok pahalı ve narin arabalar camry için araba ölmüyor diyorlar

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Fıstık gibi 2014 cvt şanzıman Mitsubishi Mirage modelleri varken ne yapacan ihtiyar camry. Orası Türkiye'mde değilki sanayide yaptır.

arjin

Profesör
12 Eyl 2016
260
202
1,145
İstanbul
Marka
Ford
Fıstık gibi 2014 cvt şanzıman Mitsubishi Mirage modelleri varken ne yapacan ihtiyar camry. Orası Türkiye'mde değilki sanayide yaptır.
Bizim bütçe 1500$ civarı bu fiyata sorun çıkarmayacak en iyisi camry yada crown victoria ama ben atıyım ilanları buluruz belki daha mantıklı bir şey

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Parça olarak satıyorlarmış birde ımmobilizer yok arabada çalması kolay o yüzden tercih ediliyormuş
MdqXyN.jpg

Accord'a kıyasla düşük bir değer. Ayrıca bu rakamlar da nüfusa kıyasla baya düşük
Detroit'te falan kalmayacaksanız çok kafanızı takacağınız bir şey değil

arjin

Profesör
12 Eyl 2016
260
202
1,145
İstanbul
Marka
Ford
Accord'a kıyasla düşük bir değer. Ayrıca bu rakamlar da nüfusa kıyasla baya düşük
Detroit'te falan kalmayacaksanız çok kafanızı takacağınız bir şey değil
aynen hocam baktım düşük bir oran sıkıntı olucağını düşündüğüm yerde buji kablolarını çekerim artık :D ama hala kararsızım araba konusunda

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
Öyle bir iş yapacaksanız en mantıklısı Amerika en az satılan, Amerikalılar tarafından tercih edilmeyen bir marka model alın.

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
Gidip orda 3000mil küsür yol yapmış arkadaşımdan dinlediklerim kadarıyla söylüyorum, aman küçük araba bakma. (Passat vb orta kalıyor onu göz önünde bulundur.) Bir de gidenlerden vs imkanın olursa dinle trafikle ve polisle nasıl iletişim kurman gerektiğine dair. Çok korkunç sonlu durumlar var.

tyln

Profesör
10 Eki 2016
351
690
1,845
Marka
Renault
turktrucker'in bir videosunda bir arkadaşının çevirmelerden ve milletten sıkıldığı için emniyet çıkması victoria aldığını söylemişti.bence mümkünse polislerden çıkma yada düz beyaz veya siyah victoria mantıklı olur bu hırsızlık olaylarından korunmak için.birde sigorta olayı orada sağlammış onuda araştırabilirsiniz.çalınma arıza vs'de direk ödeme oluyormuş filan.kts (kemal tuğrul sümer) bir videosunda bahsediyordu.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Gidip orda 3000mil küsür yol yapmış arkadaşımdan dinlediklerim kadarıyla söylüyorum, aman küçük araba bakma. (Passat vb orta kalıyor onu göz önünde bulundur.) Bir de gidenlerden vs imkanın olursa dinle trafikle ve polisle nasıl iletişim kurman gerektiğine dair. Çok korkunç sonlu durumlar var.

Eyaletten eyalete degisiyor. Bir eyalette kati uygulanan kural digerinde uygulanmayabiliyor. Biraz da goreceli bir durum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım