Honda CB250R kıvamında görüntüsü bi onun kadar hoş bir motosiklet arıyorum

evildewil

Senkromeççi
2 Tem 2019
5
0
60
25
Ankara,Mamak
Marka
Honda
Bütçem 25.000 TL onun gibi güzel nakedlar var is resim olarak atarsanız çok sevinirim.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
O civarda naked bi tek mt25 geliyor aklıma. Japon şart değilse dominar 400 de bakılabilir.

Biraz daha beklentilerinizi ayrıntılı yazmanızı Rica edicem, güzel görünen şeklinde bi kriter ile daha fazla öneri yapamayız

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,645
2
9,531
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
KTM RC390 alın bence :D çok memnun kalacaksınız :D Naked değil fakat keyifli olacağını düşünüyorum :)

evildewil

Senkromeççi
2 Tem 2019
5
0
60
25
Ankara,Mamak
Marka
Honda
ya işte bana biraz chopper gibi gözükecek ve son teknolojileri kullanan bi naked lazım maximum en fazlada 30.000 TL'ye çıkabilirim yani motoro yeni başlıycam sizinde naçizane fikirlerinizi almak isterim

evildewil

Senkromeççi
2 Tem 2019
5
0
60
25
Ankara,Mamak
Marka
Honda
birde benim vücut tipim iri birazda göbek var motorun üstünde çirkin göstermicek şekilde birşey arıyorum

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,276
21,695
5,320
26
Avcılar-Darıca
Motora başlıyorsanız o göbek gidecek :p :p Şaka bir yana aslında başlangıç için 250cc biraz hızlı kaçabilir ancak büyükşehirde kullanacaksanız ve biraz ağırsanız kesinlikle 250 ile başlamak daha mantıklı, tabii kullanırken dikkat etmek lazım 250cc deyip geçmeyelim 0-100 değerleri çoğu iyi diyebileceğimiz arabayı üzer, ufakta olsa kalkışta tekere de gelebilir :D
Bende 150NK ile başladım, bütçeyi doğrultabilirsem ilk işim CB :D

CB 250R çok kaliteli benimde almayı çok istediğim bir motordur. Showa marka ön süspansiyon sistemi, Nissin'in geliştirilmiş ABS'si vs gerçekten çok başarılı çalışıyor. Benimde sizin gibi düşüncelerim vardı ufak durur mu gibi, 1.85 boyundayım yakın arkadaşımda bu motordan olduğu için ve sık kullanma fırsatım olduğundan değerlendiriyorum hiç düşündüğüm gibi ufak durmuyor.
images

Bu motora alternatif aynı tip diğer markalardan Benelli Leancino 250 bütçenizi arttırısanız 500'ü de var(Başlangıç için fazla gelebilir). Motor güzel ancak CB'nin daha yakışıklı olduğunu düşünüyorum zaten Japon kadar dayanıklı mı,yetkili servis ağı ve hizmeti daha büyük bir soru işareti bu markada.

Benelli-Leoncino-250-4.png

Bir diğer benzeri önerebileceğimiz Husqvarna Svartpilen401. Oldukça pahalı ancak CB ile benzer olan bir diğer motor. Oldukça da nadir bulunuyor. Yeni nesil Cafe Racer tasarımı olarak geçiyor bu tip motorlar.
images

Edit: Üzerine oturmadan karar vermeyin, bayide bir bakın fotoğrafınızı çektirin. Düşünceler değişebiliyor :)

Son düzenleme:

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,264
3,862
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Sıfır alma planınız varsa keşke biraz daha acele edip haziran ayında alsaydınız/alabilseydiniz keşke malum ötv indirimi ciddi anlamda etkiliyor.
Dominar 400 verelim diyeceğim size de biraz hızlı veya fazla güçlü kaçabilir başlangıç için..

petrich

Profesör
7 Eyl 2016
536
880
1,820
İzmit
Marka
Mazda
Bence Mt25 yada R25 tercih edilmeli güç olarak rakipleri 20 küsür beygir üretirken yamahalar 36hp gücünde.

evildewil

Senkromeççi
2 Tem 2019
5
0
60
25
Ankara,Mamak
Marka
Honda
hepinize teşekkür ederim güzel yorumlarınız için ben bedirhan abinin motorları arasında kaldım özellikle benellide saolun varolun

hamithankocak

Hamit
Takipçi
11 Tem 2019
2
6
20
24
Konya Ereğli
Marka
Renault
Bir ara kafayı yaşadığım şehirde Honda bayisi olmadığı için Leoncino 250 ile bozmuştum. Motor piyasasını son 1 senedir takip ediyorum çok bilgiliyim diyemem ama Benelli çöpe atılacak bir firma değil sanırım. Yılın başında Leoncino 250’nin fiyatı açıklanmıştı sitesinde de vardı fakat kaldırmışlar. Acaba getirmekten vaz mı geçtiler? 🤨

Noyn

Senkromeççi
17 Ağu 2019
11
18
70
31
MT-25 alıp ön farını cafe racer tarzı bir far ile değiştirebilirsin hem özgün bir iş çıkar ortaya hem de göz zevkine hitap eder. Bir önceki motorum mt-25ti ve tavsiye ettiğim şeyi yapmıştım, satması da daha kolay oldu.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım